Apdovanojimai iškiliausiems kūno kultūros mokytojams

Gruodžio 6 d. Kaune vykusioje apskrities iškiliausių kūno kultūros mokytojų šventėje Lietuvos sporto muziejaus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos iniciatyva už ypatingą darbą puoselėjant olimpinį judėjimą tarp jaunimo mokyklose ir sportinėse bendruomenėse buvo apdovanoti Prienų, Birštono, Raseinių, Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių rajonų, Kauno miesto ir rajonų mokyklų kūno kultūros mokytojai. Juos pagerbti atvyko gausus būrys svečių – politikų, sporto ir kitų organizacijų atstovų, buvusių garsių sportininkų.

Apdovanoti Prienų r.savivaldybės kūno kultūros mokytojai.

Pasižymėjusiems Kauno apskrities kūno kultūros mokytojams padėkos raštus įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir generalinis sekretorius Valentinas Paketūras, jiems dėkojo ir Seimo nariai. Apdovanotiesiems skirti aukso medaliai ir knygos.
Kilniausio mokytojo apdovanojimai įteikti Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros mokytojams – Elenai Bendinskienei („Revuonos“ pagrindinė mokykla), Dalei Šklėriūtei („Žiburio“ gimnazija), Sauliui Šimanskui (Jiezno gimnazija) bei Birštono gimnazijos mokytojai Audronei Šidiškienei. Garbės diplomais „Už nuopelnus olimpizmui“ apdovanoti mokytojai Kęstas Joneliūnas („Ąžuolo“ progimnazija) ir Vidas Kapačinskas (Birštono gimnazija), jiems skirti ir Kilniausio mokytojo apdovanojimai.
„Be abejonės, jaučiamės labai pagerbti. Šventės metu buvo parodytas video filmas su fotografijomis iš mūsų organizuotų pamokų ir sporto renginių. Jaukiai ir maloniai pabendravome tarpusavyje, apžiūrėjome Sporto muziejaus ekspozicijas ir dailės parodą,“ – pasakojo E.Bendinskienė.
Mūsų krašto kūno kultūros mokytojus apdovanojimams rekomendavo Prienų r. kūno kultūros mokytojų metodinis būrelis, Prienų KKSC ir Birštono gimnazijos bendruomenė.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *