„Vaikų forume“ – ir Jiezno gimnazijos mokiniai

Lapkričio 20 d. Prienų rajono Jiezno gimnazijos aštuntos klasės mokiniai Gabija Sinkevičiūtė ir Benas Trabuševskis dalyvavo didelėje šventėje – Vilniuje vyko Jungtinių Tautų Vaiko Teisių Konvencijos 30-mečio renginys ,,Vaikų forumas“. Buvo pakviesta 50 mokinių iš visos Lietuvos. Kaip patekom į renginį? Ogi gavome kvietimą į atranką. Mokiniai atrinkti ne, kaip sakoma, už gražias akis, o už gerą mokymąsi, pavyzdingą elgesį, protingą požiūrį, aktyvią veiklą mokyklos ir bendruomenės gyvenime.


Dviejų dalių forumas buvo sudarytas iš renginio LR Vyriausybės rūmuose ir tiesioginės debatų laidos „Vaikų forumas“ transliacijos iš LRT televizijos studijos. Tiesioginiame LRT televizijos eteryje vyko profesionalų Indrės Makaraitytės, Igno Krupavičiaus, Rasos Tapinienės ir Eglės Daugėlaitės moderuojami „Vaikų forumo“ debatai. Jų temos – aplinkosauga ir klimato kaita, draugiška mokykla, saugus internetas, ,,Priimk save‘‘. Gabijai teko išbandymas dalyvauti diskusijoje apie aplinkosaugą ir klimato kaitą. Labai džiaugiamės patyrę naujų įspūdžių, iššūkių, praplėtę savo akiratį. Gabija ir Benas jau turi naujų minčių ir įsipareigojimų – vykdyti švietėjišką veiklą aplinkosaugos tema savo mokyklos, miestelio bendruomenei.
Ačiū mūsų gimnazijos direktorei, kad pasirūpino kelione į sostinę ir atgal, ačiū Prienų r. savivaldybės administracijai už skirtą transportą, ačiū mokytojai Vitai Jančiauskienei už konsultacijas, ačiū tėveliams už šaunius vaikus!.. Ačiū mūsų mokiniams… Susitelkę visi mes esame stiprūs.
Rasa Valatkaitė
Prienų r. Jiezno gimnazijos socialinė pedagogė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *