Paminėjo Tarptautinę neįgaliųjų dieną

Gruodžio 3-iąją minima Tarptautinė neįgaliųjų diena. Mūsų krašto neįgaliųjų organizacijos savo bendruomenių narius į šiai datai skirtus renginius pakvietė praėjusios savaitės pabaigoje. Birštoniškiai buvo susibūrę dar ketvirtadienį, Prienų rajono neįgaliųjų draugijos nariai penktadienį rinkosi Skriaudžiuose, o Jiezno žmonių su negalia sąjungos taryba saviškius sukvietė šeštadienį. Apie šventinius renginius vykusius Birštone ir Jiezne papasakosime kituose laikraščio numeriuose, o šiandien dalinamės Skriaudžiuose vykusio susitikimo akimirkomis.

„Džiaugsmo akimirką“ Skriaudžiuose kūrė ir patys, ir svečiai…

Prienų rajono neįgaliųjų draugijoje jau tapo tradicija Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga susitikti viename iš draugijos padalinių. Šiemet panorę pabūti kartu draugijos nariai rinkosi Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro salėje Skriaudžiuose, kur juos svetingai sutiko Veiverių seniūnijos neįgaliųjų klubo „Viltis“ komanda, vadovaujama Vidos Butkevičienės.

Atjaunėjusiame po renovacijos centre svečius pasitiko šaunieji „Kankliukų“ dainorėliai ir muzikantai, vėliau pradžiuginę ir gražiu pasirodymu scenoje. Susirinkusiesiems taip pat koncertavo Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno bendrijos pantomimos grupė, suteikusi daug šiltų, jautrių emocijų, paliudijusių, kaip svarbu norėti džiaugtis gyvenimu, nepaisant visų siunčiamų išbandymų.
Susirinkę, kaip sakė draugijos pirmininkė Irena Valatkevičienė, ne dejuoti ir kalbėti apie problemas, bet pasidžiaugti bendryste, Neįgaliųjų draugijos žmonės sulaukė ir svečių sveikinimų bei pasižadėjimų ir ateityje būti kartu, nepamiršti jų bėdų bei remti draugijos iniciatyvas ir veiklą. Kartu su draugijos nariais Skriaudžiuose „Džiaugsmo akimirka“ pavadintoje šventėje buvo seniūnai, savivaldybės administracijos vadovai, kiti jų rėmėjai bei bičiuliai.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *