Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams

Labai gražų penktadienio rytmetį Jiezno žmonių su negalia sąjungos nariai ir neseniai susikūręs vokalinis ansamblis ,,Dainos taku“, kaišiadoriečių kvietimu, vyko į Kaišiadoris.


Nutarę bendradarbiauti, kolektyvai surengė gražią šventę. Pirmas susitikimas prasidėjo labai informatyviai – išklausėme paskaitą apie sveikatos stiprinimą. Kadangi ruduo – mikrobų siautėjimo metas, Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro lektorius, naudodamasis įvairiomis vaizdinėmis priemonėmis, mums suprantamai ir smulkiai paaiškino, koks rudens periodu peršalus turi būti antibiotikų suderinamumas. Neįgaliuosius paskaita itin sudomino. Kai kam tai buvo tik žinių pasitikrinimas, o kai kam aktualios pirminės žinios. Po šeimininkų ir mūsų, kaip svečių, muzikinės programos gurkšnojome kvapnią arbatą ir maloniai šnekučiavomės mums aktualiais klausimais. Geros nuotaikos pagautos sukosi šokančiųjų poros…
Grįždami namo džiaugėmės šiuo laiku. Džiaugėmės, kad turime transportą, kuriuo naudodamiesi galime aplankyti daug Lietuvos vietovių. Taip pat turime klavišinį muzikos instrumentą Cazio, kuriuo mūsų ansamblio vadovė D.Kisielienė pritaria mūsų dainoms. Šį instrumentą mums padovanojo rėmėjai: J.Palionio labdaros-paramos fondas, vadovaujamas E.Palionytės; ŽŪB ,,Nemumas“, vadovas A.Šidlauskas, ir Jiezno kraštiečiai Vilma ir Arūnas Vaidogai. Tikimės, kad netrukus džiaugsimės ir naujomis patalpomis, kurias mums suteiks Prienų r. savivaldybės administracija.
Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams už dovaną, kad galime plėsti savo akiratį, keliauti, bendrauti, jaustis sveikesniems ir reikalingesniems.

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *