Jiezno gimnazijos mokytoja V.Mekionytė – respublikinio projekto „Ačiū už pamokas“ laureatė

Mokytoja metodininkė Vilma Mekionytė fizikos gudrybių vaikus moko jau 32 metus. Šie metai supinti iš darbo Stakliškių, Alšininkų, Pakuonio ir Jiezno mokyklose, pilni idėjų paieškų, įvairiausių veiklų sumanymų ir sėkmingo jų įgyvendinimo.

Mokytoja Vilma Mekionytė su padėką įteikusiu švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi…

Mokytoja Vilma nuolat kelia kvalifikaciją užsienyje ir Lietuvoje, yra aktyvi fizikos mokytojų asociacijos narė, Rajono fizikos mokytojų asociacijos pirmininkė. Rezultatai akivaizdūs: rajoninėse moksleivių fizikos olimpiadose šios mokytojos mokiniai nuolat laimi prizines vietas, sėkmingai išlaiko fizikos brandos egzaminą ir renkasi aukštosiose mokyklose studijuoti inžinerines specialybes, kuriose būtina fizika. Du mokiniai nuėjo savo mokytojos pėdomis – pasirinko fizikos mokytojo profesiją. V.Mekionytės vedamų pamokų, kurias ji neretai organizuoja drauge su kitų dalykų mokytojais, sėkmės kriterijai – veiklų įvairovė, mokinių išmokimo stebėjimas, refleksija.
Džiugina, kad mokytoja Vilma sudaro sąlygas mokiniams įgyti patirties ne tik mokyklinėse situacijose ir aplinkose: ji veda pamokas KTU, LEI ir VDU laboratorijose, Kruonio HAE, gamtinėje aplinkoje. Kartu su mokiniais ji kuria įtraukiančią ugdomąją aplinką ir savo kabinete: tokia erdvė dar labiau motyvuoja mokinius mokytis.
Mokytoja V. Mekionytė – ne tik dalykininkė, bet ir klasės vadovė: ji auklėja jau šeštą

…ir ją sveikinusiomis jiezniškėmis…

auklėtinių laidą. Auklėtiniai ir jų tėvai (globėjai, rūpintojai) vertina jos rūpestingumą, nuoširdumą, atsakingumą – klasės vadovė gyvena auklėtinių rūpesčiais ir džiaugsmais, daug bendrauja individualiai ir sprendžia iškilusias problemas.
Gražus mokytojos V.Mekionytės darbo įvertinimas – beveik du tūkstančiai ,,ačiū“ respublikiniame projekte ,,Ačiū už pamokas“, kurio finale mokytoja pateko į pirmąjį daugiausia padėkų surinkusių mokytojų penketuką. Visos Jiezno gimnazijos vardu ir mes sakome ,,Ačiū“ bei linkime sėkmės tolesniuose darbuose!
Jiezno gimnazijos administracija

Už pasitikėjimą bei padrąsinimą dalyvauti projekte „Ačiū už pamokas“ dėkoju visai Jiezno gimnazijos bendruomenei: mokiniams, jų tėvams, kolegoms.
Širdingai dėkoju savo mylimiems auklėtiniams, kurių iniciatyva buvau užregistruota – jų padėkos man pačios brangiausios.
Dėkoju ir visiems kitiems esamiems ir buvusiems Jiezno gimnazijos mokiniams!
Ačiū mokiniams iš kitų – Stakliškių, Pakuonio ir Alšininkų – mokyklų, kuriose ne vienerius metus teko dirbti.
Stengsiuosi Jūsų nenuvilti.
Mokytoja Vilma Mekionytė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *