„Savo teisines problemas patikėkite mums…“

Lapkričio 15 d. Prienuose duris atvėrė advokato kontoros „Erikas Rugienius ir partneriai“ filialas. Dalyvaujant svečiams, kolegoms, lentelę su įstaigos užrašu atidengė kontoros vadovaujantysis partneris Erikas Rugienius ir ne vienerius metus mieste veikiančio teisinių ir buhalterinių paslaugų centro vadovė Lina Juodsnukytė, kurie sutarė dirbti kartu ir klientams teikti paslaugas „vieno langelio“ principu.

Lentelę su kontoros užrašu atidengė vadovaujantysis partneris E.Rugienius bei teisinių ir buhalterinių paslaugų centro vadovė L.Juodsnukytė.

Advokato kontoros „E.Rugienius ir partneriai“ pagrindinis biuras įsikūręs Marijampolėje, čia kontora veikia jau 14 metų. Pirmasis jos filialas atidarytas Kazlų Rūdoje, antrasis – Prienuose, iš čia ketinama plėstis į kitus miestus. E.Rugieniaus teigimu, Prienai pasirinkti dėl kelių priežasčių. Ištyrus rinką, paaiškėjo, jog prieniečiams trūksta kvalifikuotos šios srities specialistų pagalbos, todėl naujai įsikūrusi kontora galės pasiūlyti profesionalias, efektyvias ir, svarbiausia, nebrangias teisines paslaugas. Šioje kontoroje dirba trys advokatai, trys advokatų padėjėjai, du teisininkai, buhalterijos specialistai.
– Turime planų dėl teisinės pagalbos stiprinimo Prienuose, juolab kad miestas gražėja, tvarkomos jo viešosios erdvės, tai rodo savivaldybės vadovų dėmesį ir suinteresuotumą jo plėtra. Didelė tikimybė, jog ateityje miestas augs. Todėl norime augti kartu su miestu, būti jo virsmo ir gyvenimo dalimi. Tikimės, kad nenuvilsime savo klientų – mūsų biuro paslaugos bus teikiamos kompetentingai ir gyventojams bei juridiniams asmenims bus prieinamos, – pabrėžė kontoros vadovaujantysis partneris E.Rugienius.
Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, atvykusi pasveikinti su įkurtuvėmis, pasidžiaugė, kad Prienuose atsidaro, o ne užsidaro naujos įmonės, biurai – pastaruoju metu miestiečius apsilankyti pakvietė ir nauja vaikų žaidimų erdvė, kavinukė. „Linkėtume, kad rastumėte savo nišą ir mūsų mieste įsikurtumėt ilgam, – sakė J.Zailskienė.
Kontoros atidaryme dalyvavę Savivaldybės tarybos nariai Gintautas Bartulis ir Henrikas Radvilavičius taip pat pasveikino naujos advokatų kontoros darbuotojus su įsikūrimu Prienuose. Pasak jų, tai konkurencingas ir teisingas pasirinkimas, nes Prienai turi ateitį.

Su įkurtuvėmis pasveikino Savivaldybės administracijos direktorė J.Zailskienė ir Tarybos nariai G.Bartulis bei H.Radvilavičius.

Pristatydamas advokatų kontorą, darbuotojus ir paslaugas, advokato kontoros vadovaujantysis partneris E.Rugienius pasakojo, kad kontora turi klientų visoje Lietuvoje – ir didžiuosiuose miestuose, ir šalies pakraščiuose. Prienuose klientus priims civilinių ir baudžiamųjų bylų advokatas Erikas Rugienius ir civilinių bylų advokatas, bankroto administratorius Audrius Bandzaitis. Visgi, kaip pabrėžė pašnekovas, esant poreikiui, visas kontoros kolektyvas dirbs Prienams. Jeigu klientai kreipsis su specifiniais klausimais, juos kartu aptars ir sprendimo ieškos visi kontoros partneriai, advokatai ir kvalifikuoti teisininkai. „Komandinis darbas, pasidalinimas nuomonėmis, idėjomis šiuo požiūriu yra labai svarbus. Dirbdami komandoje esame turėję ir laimėję didelės apimties sudėtingų bylų. Tokiais atvejais su klientais visuomet pasirašome konfidencialumo sutartis,“ – teigė E.Rugienius.
Advokatas patvirtino, kad jo ir kolegų darbo krūvis nemažėja.
„Žmonės išdrąsėjo, dažniau ryžtasi ginti savo pažeistas teises ir teisėtus interesus su teisininkų pagalba. Klientai į kontorą kreipiasi dėl konsultacijų įmonių kūrimo, reorganizavimo, uždarymo ir bankroto, nuosavybės teisių į žemę atkūrimo, darbo ginčų, kreditų ir skolų, viešųjų pirkimų ir kitais klausimais. Konsultuojame ir verslo, ir biudžetines įmones. Kontoroje dirbantis mediatorius tarpininkauja skyrybų ir kitose civilinėse bylose. Taupant vieniems kitų laiką, neatsisakysime prieniečių pakonsultuoti ir telefonu, tai nemokama paskata spręsti iškilusią problemą čia ir dabar,“ – kalbėjo E.Rugienius.
Pasak jo, kontoros advokatai ir teisininkai kasmet dalyvauja atvirų durų ir nemokamų teisinių konsultacijų dienose, kur gyventojus priima jiems rūpimais klausimais. Tokias konsultacijas ketinama surengti ir Prienuose.

„Savo teisines problemas patikėkite mums,“ – kviečia Prienuose, Kauno g. 2 (III a.) įsikūrusio advokato kontoros „E.Rugienius ir partneriai“ biuro darbuotojai. Dėl konsultacijų galima kreiptis ir telefonu 8 699 60 002.

„Džiaugiamės darniu kolektyvu, kuriame dera ir ilgametė teisinė, valstybės tarnyboje įgyta patirtis, ir jaunystės veržlumas bei iniciatyvumas. Be jau minėtų advokatų, kontoroje taip pat dirba advokatas Kęstutis Kalinauskas, advokato padėjėjai Audrius Knyza, Virginijus Ražukas, Sandra Stankevičienė, teisininkai Inga Survilienė, Ernestas Ulevičius. Siekdami Prienų biure užtikrinti kompleksines paslaugas, sutarėme su Linos Juodsnukytės teisinių ir buhalterinių paslaugų įmone suvienyti savo žmogiškuosius išteklius ir žinias,“ – apie poreikį kuo daugiau teisinių paslaugų sutelkti vienoje vietoje pasakojo E. Rugienius. Kolegė L.Juodsnukytė taip pat tikisi, kad toks bendradarbiavimas pasiteisins.
Dalė Lazauskienė

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *