Darbą pradėjo naujas Prienų r. savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadas Jonas Kvietkauskas

Spalio 16 d. meras A.Vaicekauskas Prienų r. savivaldybės priešgaisrinės tarnybos kolektyvui pristatė naują viršininką Joną Kvietkauską. Naujasis vadovas paskirtas po įvykusio viešojo konkurso. Jis turi 20 metų vadovaujamo darbo stažą.


Pristatydamas viršininką meras linkėjo jam ir jo vadovaujamai komandai sėkmės bei darnaus darbo ir kvietė bendradarbiauti su Savivaldybe. Meras vylėsi, kad naujasis vadovas atsineš naujų idėjų ir sumanymų, kaip sustiprinti tarnybos veiklą. Savivaldybė savo ruožtu ketina daugiau dėmesio skirti priešgaisrinės materialinės bazės atnaujinimui.
Kolektyvo šiltai priimtas ir pasveikintas viršininkas pažadėjo telkti kolektyvą bendram darbui, palaikyti dalykinius ryšius su Savivaldybe, taip pat bendradarbiauti su bendruomenėmis, Prienų priešgaisrine gelbėjimo tarnyba, policija, seniūnijomis ir kitomis organizacijomis, vadovautis atsakomybės, abipusio supratimo bei pagarbos nuostatomis, siekti sukurti efektyviai veikiančią priešgaisrinę tarnybą, tenkinančią darbuotojų ir piliečių lūkesčius.
Skubiausi darbai, kurie laukia darbą pradėjusio vadovo, – tarnybos veiklos, materialinės bazės analizė, savanorių ugniagesių veiklos organizavimas, gaisrinių automobilių parko ir įrangos atnaujinimo galimybių paieška.
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *