Iškovojo trečią vietą

Tauragėje vyko Lietuvos asmeninis badmintono U17 čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Prienų KKSC auklėtinis Augustas Valatka (treneris Algirdas Kepežinskas).

.

Augustas, nesunkiai įveikęs pirmus du varžovus, ketvirtfinalyje nugalėjo Lietuvos U17 rinktinės atstovą. Kluptelėjęs pusfinalyje, kovoje dėl 3 vietos nepaliko jokių vilčių varžovui ir užtikrintai iškovojo bronzą.

Augustas poroje su Balbieriškio „Svajonės“ badmintono klubo atstovu Ąžuolu Barkausku tik per plauką liko nuo medalių ir užėmė 4 vietą. Bet tai neabejotinai irgi puikus Prienų krašto badmintonininkų pasirodymas.

Stipriai tobulėjantis Augustas Valatka, kuris su treneriu Algirdu Kepežinsku treniruočių proceso nenutraukė ir vasarą, per pusmetį Lietuvos badmintono suaugusiųjų reitinge kilstelėjo iš 82 į 42 vietą ir tapo realiu kandidatu į Lietuvos jaunimo rinktinę.