Rūmų bendruomenės klubo susitikimas „Doletoje“

Rugsėjo 25 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė rinkosi Jiezne. Prienų rajonas pasirinktas neatsitiktinai. Čia įsikūrusi UAB „Doleta“. Įmonė jau nuo 1992 m. specializuojasi individualių langų, durų bei žiemos sodų fasadų gamyboje, o jų langų ir durų gamykla Jiezne yra viena seniausių Lietuvoje.

Apie įmonę svečiams pasakojo„Doletos“ įkūrėjas ir vadovas Vytautas Silevičius.

Sukauptas žinias ir patirtį dešimtmečiais skaičiuojančios įmonės gaminama produkcija vertinama ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose – daugiau nei 80 proc. Savo gaminių UAB „Doleta“ eksportuoja į Europą, Aziją ir Šiaurės Ameriką. Įmonė garsėja kaip aukščiausios kokybės individualių medinių langų gamintojai ir pažangių, nestandartinių – unikalių sprendimų kūrėjai. Naudojami modernūs įrenginiai, aukščiausios kokybės žaliavos, diegiamos naujos technologijos ir bendradarbiavimas su architektais ir partneriais iš įvairių pasaulio šalių, bei ypač aukštos kvalifikacijos įmonės inžinierių komanda leidžia ne tik sekti tendencijas, bet ir jas kurti.
Renginio dalyviai turėjo galimybę apsilankyti įmonės gamybos cechuose. Vėliau buvo pasveikinti ir rūmų bendruomenei pristatyti nauji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, jiems įteikti narystę patvirtinantys pažymėjimai.
Renginyje taip pat svečiavosi Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA), su kuria aktyviai bendradarbiauja Kauno PPA rūmai ir juose veikiantis Enterprise Europe Network. Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra 2018-2019 m. įgyvendina kampaniją „Efektyvus pavojingų medžiagų valdymas įmonėje“, apie kurią renginyje kalbėjo EU-OSHA punkto Lietuvoje koordinatorė.
Parengta pagal KPPAR informaciją

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *