Petankės turnyre Birštono merės taurei laimėti

Rugsėjo 14 d. Birštone, petankės aikštyne, vyko tradicinis petankės dvejetų turnyras Birštono merės taurei laimėti.

Pirmąją vietą ir Merės taurę iškovojo „Ferrum“ dvejetas – Irma ir Paulius Bagdanavičiai.

Jame dalyvavo devynios komandos iš Birštono, Pakuonio, Kauno, Vilniaus. Pirmąją vietą ir Merės taurę iškovojo „Ferrum“ dvejetas – Irma ir Paulius Bagdanavičiai, laimėję visus susitikimus. Šį turnyrą jie laimi antrąkart. Antrą vietą pelnė pakuoniškiai Raminta Mickė ir Tadas Micka, su šešiomis pergalėmis nusileidę tik nugalėtojams. Trečią vietą užėmė Vytautas Gedminas ir Vytautas Vaitkevičius, į savo sąskaitą įsirašę penkias pergales, dukart pralaimėję.
Paguodos turnyrą laimėjo jungtinė birštoniečio Kęstučio Pranculio ir kauniečio Ričardo Gaškos komanda „B2“ – 3 pergalės. Antrą vietą paguodos turnyre užsitikrino komanda „Sklepas“ iš Birštono – 3 pergalės, nusileidusi pagal papildomus rodiklius. Trečia vieta atiteko „Brooklyn“ dvejetui iš Vilniaus – 2 pergalės.