Įvyko pirmasis naujai išrinktos Jaunimo reikalų tarybos posėdis

Rugsėjo 16 d. įvyko pirmasis naujai išrinktos Jaunimo reikalų tarybos posėdis. Jaunimo reikalų tarybą sudaro 8 nariai – 4 delegavo Birštono savivaldybės taryba, 4 – jaunimo atstovai (14–29 m.) – buvo renkami Birštono savivaldybės jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų.
Posėdžio metu atviru balsavimu Tarybos pirmininke buvo išrinkta Dovilė Adamonytė, Birštono savivaldybės tarybos narė, jos pavaduotoja – Austėja Suchockaitė, Birštono jaunimo klubo narė. Nariai apsvarstė ne vieną jaunimui aktualų klausimą, visus juos artimiausiu metu rasite Savivaldybės interneto svetainėje, jaunimui skirtoje skiltyje http://birstonas.lt/jaunimas-2017/.
Nauja Jaunimo reikalų taryba diskutavo apie jaunimo politikos įgyvendinimą Birštone. Buvo pasiūlyta organizuoti išvažiuojamąjį pažintinį posėdį, aplankant kitų savivaldybių jaunimo erdves bei susitinkant su Jaunimo reikalų tarybų nariais.
Taip pat Tarybos nariai išsakė problemas apie nutolusių kaimiškųjų teritorijų jaunimą. Minimiems moksleiviams yra sudėtinga lankyti popamokines veiklas, būrelius, kadangi autobusai, galintys juos parvežti vėliau namo, nevažiuoja. Šiam ir kitiems jaunimo poreikiams geriau išsiaiškinti Jaunimo reikalų tarybos nariai pasiūlė dažniau apsilankyti gimnazijoje ir padiskutuoti su jaunimu.
Kviečiame jaunimą aktyviai teikti įvairius pasiūlymus Jaunimo reikalų tarybai.
Linkime naujai išrinktai Jaunimo reikalų tarybai sėkmės idėjose ir darbuose!
Jaunimo reikalų tarybos informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *