„Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“

Šiandien biblioteka yra ta erdvė, kurioje kiekvienas, bet kokio amžiaus sulaukęs, visada gali rasti supratingus ir kantrius mokytojus, mokytis norinčius bendraamžius ir bendraminčius.

.

Tuo įsitikino prieniečiai rugsėjo 9–13 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vykusiuose projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymuose pradedantiesiems pagal programą: „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Visą savaitę bibliotekoje jie „krimto“ įdomius ir jiems naujus kompiuterinio raštingumo „mokslus“. Kaip ir mokyklos metais – buvo visko: vieniems sekėsi geriau, kiti daugiau pastangų turėjo įdėti, kad iki šiol mažai pažįstamas „kompiuterinis“ pasaulis taptų draugiškesnis.
Aštuoniolikos valandų programą Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje baigė dešimt dalyvių. Skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiesiems vedė lektorė Ingrida Kazlauskienė. Visiems mokymų dalyviams, sėkmingai atsakiusiems į testo klausimus, bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė įteikė pažymėjimus. Ir lankytojai, ir bibliotekos darbuotojai džiaugėsi pasiektais rezultatais, prie arbatos puodelio dalijosi mokymų metu patirtais įspūdžiais. Skaitmeninio raštingumo mokymai ir toliau bus organizuojami ne tik pradedančiųjų, bet ir pažengusiųjų dalyvių grupėms. Kviečiame ateiti, užsiregistruoti visus tuos, kurie neturi IRT įgūdžių bei nori pagilinti žinias. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *