Svarstyti eismo saugumo gerinimo klausimai

Prienų r. savivaldybės eismo saugumo komisijos, kuriai vadovauja mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, posėdyje svarstyta dešimt klausimų dėl eismo saugumo priemonių – draudžiamųjų kelio ženklų, perėjų ir kt. – įrengimo Prienuose ir seniūnijose.

Pakartotinai svarstytas prašymas įrengti draudžiamąjį kelio ženklą „Įvažiuoti draudžiama“ M. Valančiaus g. ir nutarta palikti liepos mėnesį Eismo saugumo komisijos posėdyje priimtą sprendimą – Valančiaus g. įrengti kelio ženklą Nr. 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“.
Gyventojos prašymu aptartos galimybės imtis eismo saugumą užtikrinančių priemonių kelio Kaunas – Marijampolė ruože ties Skriaudžiais. Dėl perėjų įrengimo Skriaudžiuose nutarta kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos.
Posėdyje patenkintas Alytaus VPK Prienų rajono komisariato prašymas prie įvažiavimo į Policijos komisariato kiemą (F. Martišiaus g. 1) įrengti kelio ženklą Nr. 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“.
Komisija pritarė, kad tam tikrose komunalinių atliekų surinkimo aikštelėse, kurias  pagal Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro prašymą apžiūrėjo Savivaldybės atstovai, būtų įrengti ženklai Nr. 333 „Stovėti draudžiama“.  Taip pat pritarė piliečio prašymui, kad būtų įrengtas gyvenvietę „Žiūronys“ žymintis ženklas.
Apsvarstytas Ingavangio kaimo gyventojos prašymas dėl greitį ribojančių priemonių įrengimo Mokyklos g., Ingavangio k., ir nutarta šį prašymą persiųsti Lietuvos automobilių kelių direkcijai, kuriai priklauso kelias, taip pat kreiptis į Prienų rajono policijos komisariatą, kad sustiprintų budėjimą minėtame kelio ruože.
Papildomai svarstytas ir Prienų gyventojo prašymas dėl įvažiavimo į prekybos centro „Maxima“ aikštelę iš Kauno g. Nutarta kreiptis į UAB „Maxima LT“ ir rekomenduoti paplatinti ir įrengti nuožulnų įvažiavimą į prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę.
Atsižvelgus į Prienų seniūnijos prašymą dėl eismo saugumo gerinimo Prienų Pievų ir Mėlynių gatvėse, nutarta raštu kreiptis į keleto namų gyventojus ir paraginti nupjauti ar nugenėti tujas, patenkančias į valstybinę žemę bei trukdančias eismo saugumui, taip pat pritarta prašymui pašalinti greitį mažinančius kalnelius Miškininkų g. Prienuose.
Parengta pagal Prienų r. savivaldybės informaciją

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *