Birštone – diskusijų festivalis „Būtent!“

Birštono kurorte trečius metus organizuojamo renginio dalyviai galėjo išgirsti daugiau nei 100 turiningų diskusijų, kurias vedė per 350 įvairių sričių specialistų iš Lietuvos ir užsienio.

Festivalio metu dalyviai galėjo ne tik dalyvauti diskusijose, bet ir išbandyti įvairias pramogas: įvertinti saugos diržų reikšmę pabuvus automobilio apsivertimo imitavimo įrenginyje, išbandyti interaktyvius žaidimus, padedančius pažinti ne tik Birštoną, bet ir save, o vakarais mėgautis kino filmų peržiūra po atviru dangumi. Abejas festivalio dienas vainikavo išskirtiniai pasirodymai: atlikėjo Vido Bareikio koncertas bei teatro „Kitas kampas“ improvizacijų šou.
Renginys draugiškas šeimoms su vaikais bei augintiniais: kol suaugusieji dalyvavo diskusijose, jų vaikus, kuriems jau yra treji metai, Vaikų erdvėje prižiūrėjo profesionalūs animatoriai, o augintiniams skirtoje erdvėje keturkojų laukė skanėstai ir vanduo.
Žodis „Būtent“ atskleidžia diskusijos momentą, kai diskusijos dalyviai, pateikę savus argumentus, pasiekia abipusį sutarimą ir supratimą. Šio festivalio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę.
Liucija Ališauskaitė

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *