Tiesia ranką ir Paryžiui…

Paryžiuje gyvenantys Dalia ir Edgardo šių metų atostogas taip susidėliojo, kad galėtų dar giliau pažinti Lietuvą. Jie su dukrelėmis Meile Marija ir Eleonora kelias dienas praleido Palangoje, Juodkrantėje, pakeliavo po Kauno rajono apylinkes, o atostogų desertui pasirinko Birštoną. Ir, kaip sakė, tikrai neapsiriko. Ypač sužavėtas liko Edgardo, gimęs ir augęs Argentinoje, milijoniniame Buenos Aires mieste.

Jam Birštonas – tai jaukus, žalias, ramus ir kartu modernus bei labai draugiškas kurortas. Ir žmonės čia labai draugiški ir paslaugūs.
– Tai jutome ir svečių namuose „Domus“, kur gyvenome, ir „Tulpės“ sanatorijos baseine, ir maitinimo įstaigose, ir gatvėse bei parkuose, – tvirtino Dalia ir Edgardo, darbo reikalais daug keliaujantys po pasaulį ir patiriantys įvairių situacijų.
– Ir dar, reikėjo atvažiuoti būtent į Birštoną, kad po nemažos metų pertraukos sutikčiau savo kiemo draugą iš Buenos Aires, miesto, kuriame gyvena per 14 milijonų gyventojų. Mūsų tėvai ir dabar gyvena šalia, o jis jau 10 metų įsikūręs Kaune ir dažnai su šeima atvažiuoja į Birštoną. Dabar ir mes, atostogaudami Lietuvoje, rinksimės Birštoną, – dalindamasis įspūdžiais juokavo Edgardo.
Beje, sava Birštone labai greitai pasijuto ir šešiametė Meilė Marija, netoli Kneipo tako sutikusi savo lietuvių kalbos mokytoją iš sekmadieninės mokyklėlės Paryžiuje, taip pat atostogoms pasirinkusią mūsų kurortą. Taigi Birštonas tiesia ranką ir Paryžiui…

„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *