Sprendimą dėl ministrų paskyrimo priims Prezidentas

Liepos 25 d. premjeras Saulius Skvernelis prezidentui Gitanui Nausėdai turėjo pateikti tvirtinti trijų naujų ministrų kandidatūras, tačiau po susitikimo su šalies vadovu S.Skvernelis teigė, jog šiuo klausimu vis dar diskutuojama. Kandidatu į žemės ūkio ministrus pagal koalicinę sutartį siūlomas Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos Seime seniūnas Andrius Palionis. Į Seimą jis buvo išrinktas, kai laimėjo rinkimus Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje.
Kandidatas į žemės ūkio ministrus sulaukė savo partijos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko Ramūno Karbauskio, žemdirbius vienijančių organizacijų palaikymo. A.Palionio stipriąja puse įvardinamas jo finansų ir ekonomikos išmanymas bei atitinkamas išsilavinimas. A.Palionis ir pats ūkininkauja, todėl žemdirbių lūkesčiai ir problemos jam nesvetimi.
Koalicijos partneriai tikisi, kad prezidentas G.Nausėda patvirtins visų trijų kandidatų į susisiekimo, vidaus reikalų ir žemės ūkio ministrus pavardes. Į susisiekimo ministrus pretenduoja Vladislavas Kondratovičius, vidaus reikalų ministru siūlomas Jaroslavas Narkevičius, abu – Lenkų rinkimų akcijos atstovai.

Rubrikoje Politika. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *