Meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ atlikėjai – konkurso „GRAND FESTIVAL“ prizininkai

Prienų meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ atlikėjai su vadove Ramune Liutvynskiene dalyvavo V tarptautiniame festivalyje – konkurse „GRAND FESTIVAL“, kuris vyko 2019 m. birželio 20 d. Italijoje, Pesaro kurorte.

Iš šio festivalio meninio lavinimo studijos atstovai grįžo iškovoję prizines vietas: solistė Gabija Stankevičiūtė užėmė I vietą, Vytautė Radzevičiūtė, Vakarė Miknevičiūtė, Kristupas Juodsnukis bei „Ramunėlės“ mažesniųjų grupė (5 – 8 m.) užėmė II vietą, solistė Naida Golmanaitė bei „Ramunėlės“ didesniųjų grupė (12 – 16 m.) – III vietą, o Melana Barkauskaitė tapo I laipsnio diplomante.


Įspūdžių netrūko ir pasibaigus konkursui – atlikėjai kelias dienas ilsėjosi ir keliavo po lankytinas Italijos vietoves: pamatė senąją Gradaros pilį, aplankė Romeo ir Džuljetos miestą Veroną, grožėjosi nykštukinės valstybės – San Marino vaizdais. Atlikėjos Vakarė, Darija, Jonė ir Silvija paklaustos, kas labiausiai jas sužavėjo Italijoje, nedvejodamos atsakė, kad tai – Italijos kultūra ir čia gyvenantys žmonės. Silvija ir Eglė teigė, kad joms labiausiai patiko itališkas maistas, o Gabija džiaugėsi, jog galėjo praleisti laiką su gerais draugais. Meninio lavinimo studijos vadovė Ramunė Liutvynskienė tvirtai įsitikinusi, kad visų šių pasiekimų nebūtų, jeigu ne kantrus vaikų darbas ir šeimų palaikymas. „Noriu padėkoti savo mokiniams, jų tėveliams ir seneliams, kurie lydėjo vaikučius į kelionę bei prisidėjo finansiškai – be jų pagalbos mes nebūtume išvykę“, – pasakojo Ramunė Liutvynskienė.
Liucija Ališauskaitė

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *