Dėkui policininkams V.Raudonikiui ir D.Balčiukynui

Neseniai prireikė policijos pagalbos pristatyti sunkia liga sergančią Prienų globos namų gyventoją į sveikatos priežiūros įstaigą. Iškviesti Alytaus apskrities VPK Prienų RPK pareigūnai Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai VYTAUTAS RAUDONIKIS ir DEIVIDAS BALČIUKYNAS profesionaliai įsijungė į pakankamai sudėtingą procesą. Jie įvertino ir suprato situaciją, kai bendradarbiaujant su Globos namų darbuotojais būtina skubiai padėti ligoniui.
Keletą pastarųjų metų universitete dėsčiau socialinę gerontologiją būtent studijuojantiems policijos pareigūnams. Paskaitose daug diskutuodavome apie bend-radarbiavimo su socialiniais darbuotojais, sveikatos priežiūros personalu svarbą, apie senyvo amžiaus asmenų bendravimo ypatumus, jų socialinį – psichologinį pažinimą. Buvo gera girdėti jų norą gilintis į šias temas, todėl pasiūlydavau jiems žinių naudą pirmiausia taikyti sau: juk dauguma turi senelius, tėvus, tinkamas bendravimas, supratimas vieni kitų ir savo namuose, ir profesinėje veikloje yra labai svarbu.
Tik visi kartu bendradarbiaudami mes, viešojo sektoriaus atstovai, galėsime būti naudingi reikalingam pagalbos žmogui, ligoniui. Ačiū Vytautui Raudonikiui ir Deividui Balčiukynui, kad profesinį žinojimą šiuokart puikiai sujungė su savo žmogiškomis savybėmis.
Tobulėkime visi kartu.
Angelė Bajorienė
Socialinio darbo ekspertė, Prienų globos namų
direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *