Birštono stalo teniso komandos moterys papildė savo medalių kraitį

Birštono moterų stalo teniso komanda „Nemunas“, kuriai atstovauja Raimonda Sakalauskienė, Agnė Levinskienė, Asta Liutvinienė ir Audronė Šidiškienė, galutinėje įskaitoje užėmė 5 vietą (dalyvavo 18 komandų).

6 varžybų ratai vyko Alytuje, Kaune, Jonavoje, Joniškyje, Laukuvoje. Pirmą vietą iškovojo Jonavos komanda, surinkusi 34 taškus, Birštono komanda surinko 29 taškus.
Balandžio 13 – 14 dienomis Prienuose vyko Baltijos šalių veteranų stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų komandos narės. Asta Liutvinienė iškovojo net tris medalius: vienetuose ir mišriuose dvejetuose užėmė trečią vietą, o dvejetuose – pirmą vietą (poroje su Audrone Šidiškiene), Raimonda Sakalauskienė iškovojo du medalius – trečią vietą vienetuose ir dvejetuose. Audronė Šidiškienė vienetuose liko trečia, o dvejetuose – pirma.
Lietuvos veteranų čempionatas, kuris vyko birželio 8 d. Prienų arenoje, mūsų tenisininkėms buvo dar sėkmingesnis. Asta Liutvinienė vienetuose buvo pirma, dvejetuose – antra, Raimonda Sakalauskienė vienetuose ir dvejetuose užėmė trečias vietas, o Audronė Šidiškienė tapo absoliučia čempione – vienetų, dvejetų ir mišrių dvejetų kategorijose užėmė pirmąsias vietas.
Sveikiname nugalėtojas, papildžiusias medalių kraitį!