Jau tradicija tapusi Tėvo dienos šventė Kašonių bibliotekos kiemelyje

Jau trečius metus Kašonių bibliotekos kiemelyje pirmą birželio šeštadienį vyko smagi šventė: paminėta Tėvo diena, kurios metu pasveikinti tėveliai.

Šventėje gausiai dalyvavo kašoniškiai ir svečiai, Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius, gerą nuotaiką skleidė Kruonio kultūros ir laisvalaikio centro Vilūnų skyriaus kaimo kapela, vadovaujamas Vidos Taraškevičienės, ir Jiezno gimnazijos jaunieji šokėjai, vadovaujami Romutės Kandrotienės.

Šventės metu tėvelius sveikino bendruomenės vaikai, Jiezno gimnazijos jaunieji šokėjai, kurie ne tik džiugino akį grakščiu šokiu, bet ir pašokti pakvietė tėvelius.

Laikas neprailgo, nes dalyviai galėjo išbandyti jėgas šaudymo pneumatiniu ginklu, smiginio, baudų mėtymo ir paplūdimio tinklinio varžybose. Šiose varžybose dalyvavo keturios komandos: ,,Kašonys“, ,,Veilokai“, ,,Šernai“ ir ,,Šaumenai“. Nugalėtojais tapo ,,Šernų“ komanda. Šaudymo pneumatiniu ginklu varžybose jau trečius metus taikliausias buvo Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius. Nuo jo nedaug atsiliko kašoniškis Eimantas Kaminskas ir svečias Mindaugas Valaitis. Tarp moterų ir vaikų taikliausias buvo Jiezno gimnazijos jaunasis šaulys Julius Pyragas, antra – Danutė Bajorienė ir trečia – Aistė Dekaminavičienė. Smiginio varžybose tarp vyrų geriausiai sekėsi kašoniškiams Ričardui Mazuroniui ir Tomui Karveliui bei Ramūnui Daunorui iš Pieštuvėnų kaimo. Tarp Moterų ir vaikų geriausiai sekėsi jiezniškėms Danutei Bajorienei, Kamilei Paškevičiūtei ir jos mamai Audronei Paškevičienei. Baudų mėtyme į krepšį vyrų tarpe taikliausi buvo kašoniškis Kevinas Mazuronis, pelekoniškiai Vytautas Klimas ir Tomas Bajoras. Moterų ir vaikų tarpe baudas taikliausiai mėtė jiezniškė Kamilė Paškevičiūtė, Erikas Šimanskas iš Vošiškių kaimo, kašoniškis Matas Mazuronis. Visi prizininkai apdovanoti medaliais ir padėkos raštais. Varžyboms teisėjavo Jiezno gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Saulius Šimanskas.
Jiezno gimnazijos jaunieji šauliai Dainius, Julius ir Ernestas kareiviškoje virtuvėje išvirė labai skanią košę ir arbatą.

Šventės metu vaišinomės Virginijos namine gira ir Ritos suspaustais sūriais bei su malonumu klausėmės smagių Vilūnų kapelos melodijų. O labai gražų orą lėmė

Šventę organizavo Kašonių biblioteka kartu su projekto ,,Stipri šeima“ užimtumo specialiste Romute Kandrotiene ir Kašonių bendruomene, vedė Danutė, Romutė ir Dalius.

Danutė Bajorienė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *