Tik aukštyn!

Praėjusį penktadienį Harmony Park „Stiprybės“ vilą okupavo Prienų krepšinio sporto klubas su savo komanda „Skycop“. Smagiai grojo muzika, klegėdami rinkosi svečiai, ant vaišėmis nukrauto stalo žvilgsnį traukė didžiulis tortas su užrašu „Tik aukštyn!“, „KK Prienai nuo 1994“, „25 sezonai emocijų“, „2018 – 2016“. Taigi proga buvo tikrai neeilinė – Prienų krepšinio klubo 25 -mečio ir Skycop 2018 – 2019 m. sezono uždarymo šventė!


– Sveiki atvykę į nuostabų gamtos kampelį. Šiemet mūsų klubas atvertė jau 25 -erių metų istorijos puslapį. Didžiuojamės ir tuo, kad dešimt sezonų esame Lietuvos krepšinio lygoje ( LKL), – pradėdamas šventę sakė klubo direktorius Adomas Kubilius.
Jis pakvietė žodį tarti ir Prienų rajono savivaldybės merą Alvydą Vaicekauską, klubo prezidentą Vidmantą Žiemelį, vyriausiąjį trenerį Virginijų Šeškų bei kitus svečius. Iš kalbėjusiųjų lūpų sklido sveikinimai, palinkėjimai, prisiminimai… Anot V.Šeškaus, šis sezonas nebuvo lengvas, LKL turnyrinėje lentelėje komandos užimta septinta vieta jis patenkintas, bet galėjo būti geriau. Nedaugiažodžiaudamas savo trumpą kalbą V.Šeškus baigė žodžiais:
– Ačiū visiems!
Vienas iš klubo įkūrėjų Aurimas Bartuška priminė klubo istoriją. Ji įspūdinga. Per ketvirtį amžiaus Prienų krepšininkai žaidė įvairiose lygose: LKAL, NKL, LKL, BBL ir kitur. Gausus pergalių derlius. Komanda LKAL yra iškovojusi aukso, du sidabro, du bronzos medalius, NKL – du kartus tapo čempione, LKL – du kartus pasipuošė bronzos medaliais. Prienų krepšininkai ne kartą laurus skynė ir Lietuvos krepšinio taurės varžybose, Baltijos krepšinio lygoje. Per 25 -erius metus klubas turėjo šešis klubo prezidentus, dvylika trenerių, šešis kartus keitė ir pavadinimą.
Beje, A.Bartuška klubui vadovavo 15 metų. Jam teko būti ir klubo prezidentu, ir komandos treneriu.Tik krepšinio entuziastų dėka iškilo ir Prienų kultūros ir sporto arena!
Pastaruoju metu klubo Skycop komadą kartu su V. Šeškumi treniruoja Romualdas Petronis ir Marius Leonavičius. Jie, kaip ir krepšininkai: Domantas Šeškus, Žygimantas Janavičius, broliai Darjuš ir Kšyštof Lavrinovič, Mindaugas Lukauskis,Vytenis Lipkevičius, Martynas Gecevičius, Ernestas Mankauskas, Arnas Labuckas, gydytojas Robertas Narkus, buvę treneriai, sportininkai, rėmėjai, sirgaliai ir kiti šventės metu buvo pagerbti medaliais, dovanomis, audringomis ovacijomis.
Prienų krepšinio klubas, su savo gerbėjais nuotaikingai atšventęs gražią sukaktį, jau piešė gaires ateičiai. Ji aiški – tik aukštyn!
Onutė Valkauskienė
Nuotraukos autorės. 

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *