Dalyvavo pažintinėje – edukacinėje kelionėje Trakuose

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbė Vaikų dienos centrų finansavimo konkursą. Iš viso 2019 m. buvo paskirstyta 4,3 mln. Eur 281 Vaikų dienos centrui. Norėdama plėsti Vaikų dienos centrų tinklą, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija prisideda prie šių paslaugų plėtros valstybės biudžeto lėšomis, kurias paskirsto konkurso tvarka.
Nemajūnų dienos centras su projektu „Svajonių sodas“ gavo 15422 Eur finansavimą. Šios lėšos bus skiriamos vaikų maitinimui, edukacinėms programoms, išvykoms ir kt.
Vykdydami projekte numatytas veiklas, gegužės 17 dieną Nemajūnų dienos centro lankytojai vyko į pažintinę kelionę po Trakus. Čia aplankė Trakų pilies istorijos muziejų, klausėsi gido pasakojimų apie pilies istoriją. Pilyje yra įrengtos ekspozicijos, veikia parodos, vyksta koncertai, festivaliai, šventės. Iš Trakų pilies nukeliavo į „Karališką senąją kibininę“, kur dalyvavo specialiai vaikams skirtoje edukacijoje „Kibinų kelias“. Besiklausant istorijos apie Trakų miestelio tradicijas, vaikai patys išbandė pirštų miklumą sukant kibinus.
Nešini savo rankomis pagamintais kibinais, vaikai skubėjo į autobusą – vežė skanias lauktuves namiškiams!
BĮ Nemajūnų dienos
centro informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *