Paprienės bendruomenės nariai puoselėja viešąsias erdves

Gegužės 3 -iąją Paprienės bendruomenės nariai gausiai susirinko į talką prie stilizuotos žmogaus skulptūros netoli Prienų ligoninės. Tai jau antroji bendruomenės talka – balandžio 17 -ąją buvo tvarkyta sporto ir laisvalaikio erdvė prie Nemuno.


Dainora Šaltienė dar žiemą bendruomenės valdyboje pasiūlė apželdinti kalnelį prie skulptūros šluotelinėmis hortenzijomis, o jau visuotiniame susirinkime šiai idėjai, kuri buvo suderinta su vyriausiąja architekte D. Joneliūniene, pritarė visi bendruomenės nariai.
Paprienės bendruomenės nariai savo lėšomis nupirko 17 šluotelinių hortenzijų ir praeitą penktadienį jomis apsodino kalnelį – belieka laukti gražių žiedų, kurie ilgainiui džiugins ir Paprienės gyventojus, ir svečius. „Mes visi tikime, kad ši vieta trauks praeivių dėmesį“, – džiaugėsi bendruomenės pirmininkė Jūratė Zailskienė.
Po talkos vyko susirinkimas, kurio metu pasidžiaugta gražėjančia Papriene, aptarti ateities planai ir veiklos bei išrinkta nauja Paprienės bendruomenės pirmininkė Loreta Danilevičienė.
Paprienės bendruomenės informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *