Poezijos ir muzikos vakaras

Sakoma, kad poezija – tai muzika sielai. O gal tai sielos muzika? Juk eilės gimsta iš sielos gelmių, o poezija ir muzika kartu sutelkia žmogų, neišblaško, palengvina akistatos su savimi minutes. Kaip pavasarinis lietus atgaivina žemę, taip eilės ir muzika – sielą.


Šilavoto laisvalaikio salėje vyko Poezijos ir muzikos vakaras „Gera būti drauge“, kuriame dalyvavo rajono skaitovai ir dainuojamosios poezijos atlikėjai. Vakarą pradėjo dainuojamosios poezijos atlikėjas Vytautas Trakymas. Pirmą kartą viešai savo kūrybos eilėraščius skaitė Kristina Tamašauskienė. Gitaros garsų lydimas dainas pagal Prienų krašto poetų eiles atliko Lijana Sarnickienė. Mintis pakylėjo ir šildė Nijolės Spūdienės skaitomi eilėraščiai. Maloniai visus nuteikė Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų teatro „Langas“ artistų Romualdo Zapasnyko ir Leono Sakalavičiaus atlikta meninė programa.
Šiltą ir jaukų poezijos ir muzikos vakarą vainikavo Vytauto atliekama daina „Lietutis“. Susirinkusieji negailėjo atlikėjams aplodismentų, o organizatoriai įteikė Prienų kultūros ir laisvalaikio centro padėkas.

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *