Savivaldybės tarybos posėdyje

Antrajame Birštono savivaldybės naujos kadencijos posėdyje prisaikdinta dar viena savivaldybės Tarybos narė – Kristina Justinavičienė, kuri pakeitė pagal Socialdemokratų sąrašą išrinktą Vincą Valentiną Revucką. Šis politikas iš Tarybos pasitraukė paties prašymu.
Tarybos nariai pasiskirstė pareigomis ir darbo sritimis, į kurias gilinsis. Buvo sudaryti keturi Tarybos komitetai: Ekonomikos ir verslo, Finansų ir biudžeto, Kontrolės bei Socialinių reikalų, jų narių skaičius ir sudėtis. Patvirtintos Etikos, Antikorupcijos, Kaimo rėmimo, Laisvės kovoms įamžinti, Materialiojo turto nuomos, Peticijų, Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo, Strateginio investuotojo Birštono savivaldybėje atrankos bei Tarybos veiklos reglamento redakcinė komisijos, politikai pasirinko, kokių komisijų darbe dalyvaus kartu su savivaldybės administracijos, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų, įstaigų ar seniūnaičių atstovais. Dviejų struktūrinių darinių pirmininkų postai patikėti opozicijos pasiūlytiems kandidatams: Kontrolės komitetui vadovaus Audrius Šeržentas, o Etikos komisijai – Valė Petkevičienė.
Sudarytos kelios tarybos: Birštono savivaldybės bendruomenės sveikatos reikalų, Jaunimo reikalų, Kultūros ir sporto rėmimo fondo, Studijų rėmimo fondo, Pirminės sveikatos priežiūros centro stebėtojų, VšĮ „Tulpės“ sanatorijos stebėtojų.
Deleguoti Birštono savivaldybės tarybos atstovai į Kauno regiono plėtros tarybą (merė N.Dirginčienė ir vicemeras Vytas Kederys), Alytaus rajono vietos veiklos grupės valdybą (Vytas Kederys), Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimą (N.Dirginčienė ir Ervinas Marčiulionis).
„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *