Savivaldybės kultūros paveldo ir kitų lankytinų vietų kryptis nurodys nauji ženklai

Šiuo metu vykdomas projektas „Birštono, Kaišiadorių rajono ir Prienų rajono savivaldybes jungiančių trasų ir turizmo maršrutų informacinės struktūros plėtra“.


Projekto metu Prienų rajono savivaldybėje įrengiama ženklinimo infrastruktūra. Tikslas – pažymėti lankytinas vietas, esančias visas tris savivaldybes jungiančiame turizmo maršrute, ir suteikti apie jas informacijos.
Prieniečiai ir miesto svečiai jau pastebėjo J. Basanavičiaus ir Kauno g. įrengtus rudus kelio ženklus, nurodančius kryptį į Prienų senąsias žydų kapines ir Mačiūnų piliakalnį. Tokių ženklų rajone įrengta 63 vienetai. Jie žymi kryptis į gamtos, kultūros paveldo ir kitus lankytinus objektus.
Prienų mieste jau įrengtos ir 9 informacinių rodyklių sistemos, nurodančios lankytinų objektų kryptis. Taip pat bus įrengta 12 informacinių stendų apie lankomus objektus bei 6 informaciniai stendai apie vietovę, pagrindinius toje vietovėje esančius lankytinus objektus.
Projekto metu visose trijose savivaldybėse iš viso bus pagaminta ir įrengta 216 kelio ženklų, nurodančių lankytinų objektų kryptį, 35 ženklai, informuojantys apie lankytiną objektą, ir 23 stendai, informuojantys apie savivaldybes jungiantį maršrutą, vietovę, pagrindinius toje vietovėje esančius lankytinus objektus.
Tikimasi, kad šių priemonių įgyvendinimas suteiks daugiau informacijos apie lankytinus objektus savivaldybėse, padės turistams lengviau rasti norimus objektus, padidins domėjimąsi kultūros, gamtos paveldo objektais, prisidės prie darnios turizmo informacinės ir ženklinimo sistemos sukūrimo, paskatins atvykstamąjį turizmą, turės įtakos vietos smulkaus ir vidutinio verslo vystymuisi.
Prienų rajono
savivaldybės informacija

Rubrikoje Kultūros kryžkelė. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *