Autobusų stotis pastatyta, bet neveikia. Kodėl?

Į „Gyvenimo“ laikraščio redakciją kreipėsi gyventojai, kuriems tenka iš Prienų autobusų stoties keliauti visuomeniniu transportu. Jie pasipiktinę, kad pastatyta nauja autobusų stotis dar neatidaryta. Esant šaltokam, vėjuotam ar lietingam orui, žmonės priversti lūkuriuoti lauke. Jie teiravosi, dėl kokių priežasčių stoties pastato įkurtuvės nusikėlė, kada jis bus atidarytas, kokios paslaugos keleiviams bus teikiamos. Su šiais klausimais redakcija kreipėsi į Prienų rajono savivaldybės merą Alvydą Vaicekauską.

Mero A.Vaicekausko komentaras:
„Prienų autobusų stoties statybos darbai jau yra užbaigti. Vasario 28 d. buvo pasirašytas statybos darbų užbaigimo aktas, tačiau po pridavimo buvo rasta nemažai trūkumų, kuriuos rangovas privalėjo ištaisyti. Dalį darbų buvo galima atlikti tik atšilus orams.
Autobusų stoties atidarymas užsitęsė, nes nebuvo pasirašyta nuomos sutartis su autobusų stoties nuomos konkursą laimėjusia organizacija, kadangi nesusitarta dėl tam tikrų nuomos sutarties punktų. Teko naujai tvirtinti nuomos sutarties sąlygas ir antrą kartą skelbti nuomos konkursą.
Š. m. balandžio 19 d. jau pasirašyta autobusų stoties nuomos sutartis su UAB „Kautra“. Nuomininkas patikino, kad stotis pradės veikti gegužės antroje pusėje. Šiuo metu atliekami paruošiamieji darbai: įrengiama iškaba, darbo vieta dispečeriui, apipavidalinama keleivių laukimo salė ir peronai.
Autobusų stotyje numatoma teikti informacijos, bagažinės, smulkiųjų siuntų gabenimo autobusais paslaugas, taip pat keleivių maitinimo paslaugas.“

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *