„Nemuno“ moterų komanda sėkmingai žaidė Lietuvos ir Baltijos čempionatuose

Baigėsi Lietuvos komandinis moterų stalo teniso I lygos 2018-2019 m. čempionatas. Birštono moterų komanda „Nemunas“, kuriai atstovauja Raimonda Sakalauskienė, Agnė Levinskienė, Asta Liutvinienė ir Audronė Šidiškienė, galutinėje įskaitoje užėmė 5 vietą (dalyvavo 18 komandų).

Vyko 6 varžybų ratai, žaidėme Alytuje, Kaune, Jonavoje, Joniškyje, Laukuvoje. Buvo nelengva, nes lygoje daugiausia žaidžia jaunimas, kovojome dėl kiekvieno taško…
Pirmą vietą iškovojo Jonavos komanda, surinkusi 34 taškus, antra liko Vilniaus „WEST EXSPRESS“ komanda su 32 taškais, trečia – Kauno „Gajos“ komanda. Birštono komanda, surinkusi 29 taškus, liko penkta.
Balandžio 13 – 14 d. Prienuose vyko Baltijos šalių veteranų stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo ir Birštono komandos narės. Asta Liutvinienė iškovojo net tris medalius: vienetuose ir mišriuose dvejetuose užėmė trečią vietą, o dvejetuose – pirmą vietą (poroje su Audrone Šidiškiene), Raimonda Sakalauskienė iškovojo du medalius – trečiosios vietos vienetuose ir dvejetuose. Audronė Šidiškienė vienetuose liko trečia, o dvejetuose – pirma (su Asta).
Dar laukia Lietuvos veteranų čempionatas, kuris vyks birželio 8-9 dienomis, pasistengsime ir čia pakovoti dėl prizinių vietų.