Pavasarėja. Žemei reikia saulės, šilumos ir lietaus. Ir nulijo…

Kovo 30 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje nulijo žodžiais – jau penktus metus iš eilės į meninio skaitymo šventę „Žodžiais nulijo. Skalsiais./Atgijo širdys. Prigijo.“ (Just. Marcinkevičius) susirinko gausus būrys literatūros, poezijos, meninio žodžio mylėtojų ir Prienų krašto kūrėjų klubo „Gabija“ narių. Per penkerius metus bibliotekoje organizuojama meninio skaitymo šventė užaugo: į pirmąjį kvietimą 2014 m. dalyvauti šventėje atsiliepė 8 skaitovai, penktojoje šventėje jų buvo jau 20. Pasveikinti jubiliejinės meninio skaitymo šventės dalyvių atvyko Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.

.

Už nuoširdumu alsavusią žodžio ir kūrybos šventę Biblioteka nuoširdžiai dėkoja skaitovams Stefai Juršienei, Nijolei Spūdienei, Ramutei Onai Bidvienei, Jonui Grabauskui, Jurgiui Montvilai, Giedrei Gudauskienei, Tautvydui Venciui, Vilytei Stelmokienei, Rimvydui Jurkšai, Alvyrai Sventickienei, Onai Valerijai Grybauskienei, Alfonsui Mekioniui, Anelei Lukjančiuk, Rimai Lyberienei, Natalijai Tumas, Rasai Zdanevičienei, Dainai Ragaišienei, Stasei Venčaitienei, Leonui Sakalavičiui, Emilijai Petrauskaitei, Prienų krašto kūrėjų klubui „Gabija“ ir klubo prezidentei Rasai Zdanevičienei, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro moterų vokaliniam ansambliui „Pienė“ ir jo vadovei Aldonai Šyvokienei.
Pasibaigus šventei, niekas neskubėjo namo. Draugiškai šnekučiavosi, dalinosi įspūdžiais. Kiekvienas jau buvo kitoks, nei prieš praverdamas bibliotekos duris, nes „Atgijo širdys. Prigijo“. Prigijo Žodis…
Dalia Bredelienė
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos metodininkė

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *