Studija „Kvapnūs papuošalai“

Kovo 8 -osios išvakarėse Birštone duris atvėrė studija „Kvapnūs papuošalai“. Jos įkūrėja Agnė Ragovskytė – Aleškevičienė sako, kad išsipildė seniai puoselėta svajonė – turėti kūrybines dirbtuves ir sukurti erdvę edukaciniams užsiėmimams. Būtent tokią vietą, kurioje gerai jaustųsi ir suaugusieji, ir vaikai.
Studijoje bus galima ne tik įsigyti originalių papuošalų, įvairių suvenyrų bei mielų smulkmenų, bet ir susikurti sau ir namams jaukų kvapą, pasigaminti rankų darbo sveikų kosmetikos bei higienos priemonių. Kad tai labai įdomu, jau studijos atidarymo dieną pajuto mažieji birštoniečiai, dalyvavę pirmajame edukaciniame užsiėmime ir gaminę papuoštus gintarėliais ir kitais akmenėliais įvairių formų muiliukus. Juos vaikai žadėjo dovanoti mamoms.
Studijos atidarymo proga Agnė sulaukė šiltų bičiulių ir bendraminčių palinkėjimų. Tarp pirmųjų studijos svečių buvo ir Birštono savivaldybės vadovai. Merės Nijolės Dirginčienės teigimu, labai smagu, kad Birštone savo idėjas realizuoja jauni, kūrybingi žmonės.
Pati Agnė labiausiai dėkinga savo šeimai, ypač mamai, su kuria jos įgyvendino ne vieną kūrybinį sumanymą ir pačią netikėčiausią mintį.
Beje, kodėl būtent toks pavadinimas – „Kvapnūs papuošalai“? Ogi todėl, kad prieš 10 metų pradėjusi kurti papuošalus, Agnė susidomėjo ir aromaterapija. Perskaitytos knygos, straipsniai ir studijos terapijos, masažo, kosmetikos gamybos ir kitose akademijose jai padėjo suprasti, kad spalvos ir kvapai daug prisideda prie geresnės nuotaikos kūrimo, o neretai ir gydo. Ypač didžiausi bacilų priešai – eteriniai aliejai.
Tad, Agnės manymu, labai svarbu, kad ir papuošalai džiugintų ne tik savo forma, spalva, bet ir skleistų artimą juo pasipuošusiai moteriai aromatą.
– Visos juk turime mėgiamas gėles, augalus, prieskonius. Tad žoliaukime savo darželiuose bei daržuose, braidykime po pievas bei pamiškes ir iš to, ką surinksime, pridėję reikiamų priedų kurkime sau malonius kvapus, aliejus, arbatas, – kviečia Agnė.
Ji viliasi, kad studija „Kvapnūs papuošalai“ taps jaukiais namais visiems, kurie ieško sprendimų ir nori kurti gražesnę bei sveikesnę aplinką.
Ramutė Šimukauskaitė

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *