Šventėme drauge

Kovo 9 dieną Kašonių bibliotekos ir kaimo bendruomenės „Kašonys“ iniciatyva bendruomenės namuose vyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.


Bendruomenės namuose kašoniškiai ir atvykę į renginį svečiai apžiūrėjo Jiezno gimnazijos pradinių klasių mokinių piešinių parodą.
Renginys prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Pirmieji savo pasirodymu visus maloniai nustebino svečiai iš Jiezno gimnazijos. Jaunieji meninio skaitymo konkurso laureatai, kašoniškiai Gytis Kabašinskas ir Toma Tamulynaitė, stebino idėjos aktualumu, gebėjimu suprantamai perteikti pasirinkto kūrinio mintį, įtaigiu žodžiu, emocija veikti klausytojus.
Mokytojos Romutės Kandrotienės vadovaujamas pradinukų šokių kolektyvas suteikė progą pasigėrėti puoselėjamu liaudies šokiu. Kašoniškiai ir patys turėjo progą prisiminti jau seniai šoktus liaudies šokius. Ant bendruomenės namų salės naujai nudažyto parketo liaudiškų šokių sūkuryje sukosi ir pradinukai, ir paaugliai, ir garbaus amžiaus sulaukę kašoniškiai bei svečiai.
Turėjome progą šiltai ir maloniai pabendrauti su kašoniške, žurnaliste, žurnalo „Kelionės ir pramogos“ redaktore, Mato Šalčiaus kūrybinio žurnalistų konkurso, kurį įsteigė Lietuvos žurnalistų sąjunga, laureate Ona Šaulinskaite – Nosevičiene. Onutė pasveikino visus su švente, pažadėjo nuolat lankytis bendruomenės organizuojamuose renginiuose, bibliotekoje.
Vakarą gera nuotaika nuspalvino linksmas ir sąmojingas spektaklis „Dėdė prieš dėdę, arba Višta pagalvėje“, pagal K.Sajos pjesę, kurį pastatė Kruonio kultūros centro Kalvių suaugusių dramos kolektyvas „Brasta“, vadovaujamas Janės Bernotienės.
Dėkojame visiems, kurie Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną šventė kartu su Kašonių bendruomene.
Danutė Bajorienė
Bibliotekininkė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *