Birštoniečiai pasveikino Lietuvą

Kovo 11-ąją Birštone, Savivaldybės aikštėje, vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Vėliavos pakėlimo ceremonijoje ir šventiniame minėjime dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, administracijos, įstaigų darbuotojai, bendruomenių nariai, miestelėnai. Atėjusieji buvo pasipuošę trispalvės atributika: atlapuose įsisegę trispalvės juostelę, kai kurie atsinešė mažas vėliavėles ar net tikrą Lietuvos trispalvę. Visi susirinko dėl bendro tikslo – pasveikinti Lietuvą.

„Šiandien mes ir toliau puoselėjame mūsų visų Laisvę bei Nepriklausomybę. Tautos, bendruomenės vienybė, gimtoji kalba, kultūra ir tradicijos – tai pamatinės vertybės, kurias branginame ir branginsime“, – kalbėjo Birštono savivaldybės merė. Sveikindama Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, visiems linkėjo optimizmo, tikėjimo ir vilties.
Susirinkusiems dainas atliko jaunieji birštoniečiai, o Birštono trečiojo amžiaus universiteto ir Birštono gimnazijos atstovai skyrė meninę kompoziciją „Skaitom Lietuvą“. Po iškilmingo minėjimo vyko šventinis bėgimas kurorto gatvėmis „Mes už Lietuvą“, tradiciškai suburiantis birštoniečius ir svečius.

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *