Šimtadienyje svajojo apie Las Vegasą ir sėkmingus egzaminus

Kovo 1 -ąją Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko „Žiburio“ gimnazijos 95 -osios laidos šimtadienis.
Šiais metais abiturientai tėvus, gimnazijos bendruomenę ir kitus svečius pakvietė skristi į Las Vegasą. Nutrynę loterijos bilietą, abiturientai „laimėjo“ milijoną eurų. Išsigryninę „pinigus“ jie pasiskirstė į dvi grupeles: tuos, kurie nusprendė už laimėtus pinigus leistis nepamirštamon kelionėn į Las Vegasą, ir tuos, kurie pasiliko ruoštis egza-minams. Atvykę į svajonių šalį – Ameriką – šeši abiturientai patyrė daug nuotykių: iškėlė vestuves, dalyvavo šokių dvikovoje, krepšinio varžybose bei dainavo su Las Vegaso lietuviais. Deja, visos kelionės baigiasi, taigi ir abiturientai grįžo namo. Jų gimnazijoje laukė likę draugai, kurie intensyviai ruošėsi egzaminams. Visi mokiniai nusprendė, kad svarbiausia ne pinigai, o draugystė, todėl pasidalijo savo knygomis ir konspektais bei išėjo ruoštis egzaminams.
Po abiturientų paruoštos programos juos sveikino svečiai. Gimnazijos mokinių seimo nariai priminė, kaip greitai eina laikas, jo limitas artėja prie pabaigos mokykloje. Jie abiturientams, priklausiusiems GMS, įteikė „nuolaidų“ korteles. Abiturientus sveikino trečiokai: jie vaidinime priminė, kad reikia džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka, ir įteikė spidometrą, kuris galbūt padės sumažinti greitį ir neleisti 100 dienų, likusių iki egzaminų, praeiti taip greitai.
Abiturientus taip pat sveikino gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė, linkėdama nebijoti suklysti ir teisingai pasirinkti. Pradinių klasių mokytojos linkėjo branginti gyvenimą tokį, koks jis yra.
Sveikino ir dovanas teikė svečiai. Abiturientų tėveliai įteikė iš medžio padirbdintas raides, kurios sudaro žodį ŠIMTADIENIS, bei sugalvojo po palinkėjimą, prasidedantį iš kiekvienos šio žodžio raidės. Abiturientai dėkojo mokytojams, klasių vadovėms Levutei Karčiauskienei, Rūtai Pūrienei, Aušrai Menkevičienei, Virginijai Šiugždinienei, padėjusiems pasiruošti šventei – muzikos mokytojai Romai Ruočkienei ir choreografui Dariui Žilinskui. Po valso abiturientai šventę baigė su daina bei šypsena veiduose.
Nors Šimtadienis jau praėjo, liko dar viena ne mažiau svarbi ir atsakinga užduotis – egzaminai. Liko dar 100 dienų jiems pasiruošti ir išlaikyti aukščiausiais įvertinimais. To abiturientams ir linkime.
Gerda Minajevaitė, III kl.

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *