Ir mažais kasdieniais darbais kuriame gražesnį rytojų…

Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo parapijos klebonas, Kaišiadorių vyskupijos generalinis vikaras Rolandas Bičkauskas Vasario 16 -ąją buvo išvykęs, tad nedalyvavo ir Prienuose vykusiose Valstybės atkūrimo dienos iškilmėse.


Klebonui skirtą Prienų rajono savivaldybės „Dėkingumo“ nominaciją „Už pasiaukojamą tarnystę artimui“ priėmė parapijos Pastoracinės tarybos pirmininkė Edita Urbanavičienė ir bažnyčios vargonininkė Roma Ruočkienė, perskaičiusi ir nominanto atsiųstą padėkos žinutę. Joje kunigas Rolandas rašė, jog nominaciją jis priima „… kaip ženklą bei paskatinimą sau ir kitiems, kad nebūtina išgelbėti viso pasaulio. Pakanka mažais kasdieniais darbais kurti gražesnį rytojų.“

Būtent už tuos kasdienius, bet prasmingus darbus praėjusį sekmadienį, sveikindami su apdovanojimu, klebonui dėkojo Jiezno krašto žmonės. Dėkojo už gražėjančią bažnyčią ir įkurtus jaukius parapijos namus, už gimusias naujas Padėkos dienos ir parapijos tradicijas, už leidžiamas „Parapijos žinias“ ir sakralinės muzikos koncertus bažnyčioje, už bendrystę su gimnazijos, globos namų, ligoninės, miestelio bei kaimų bendruomenėmis, už bendrus renginius, surengtus su seniūnija ir jaunaisiais šauliais, už istorinių įvykių, svarbių datų ir žymių kraštiečių atminties įamžinimą, už nuolatinį rūpestį tais, kuriems labiausiai reikia pagalbos ir dvasinės paramos.
Ne vienerius metus kunigas Rolandas Bičkauskas organizuoja ir visos Kaišiadorių vyskupijos jaunimo veiklas, yra Kauno apskrities policijos kapelionas. Jau nuo praėjusių metų pabaigos Jiezno parapijos klebonas darbą parapijoje derina su atsakingomis Kaišiadorių vyskupijos generalinio vikaro pareigomis.
Išmintis byloja, kad kupinas ieškojimų žmogaus gyvenimo kelias yra viena didžiausių vertybių. O jeigu tie ieškojimai yra vardan kitų, vardan kiekvieno šalia esančio, tuomet, matyt, tikrai nereikia pergyventi, kad neįkopei į Everestą, neįveikei Dakaro ralio, nepastatei didingo pastato ar neatlikai žygdarbio. Tiesiog, kaip sako ir savo pavyzdžiu tai patvirtina kunigas Rolandas Bičkauskas, džiaukimės mums suteikta galimybe kasdieniais darbais kurti gražesnį rytojų.
Ramutė Šimukauskaitė

Rubrikoje Žmonės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *