Žiemos šventė ir geriausiųjų titulai „Eglės sanatorijoje“

Nors didžiosios žiemos šventės jau nuvilnijo, tačiau pati žiema dar tik spėjo įsibėgėti ir trauktis, regis, niekur nežada. Orui atšalus ir kelius nuklojus storam sniego sluoksniui, sausio viduryje „Eglės sanatorijos“ darbuotojai buvo susirinkę į žiemos šventę ir geriausių 2018 metų darbuotojų apdovanojimus.

Atgal į ateitį
Linksmybių temą organizatoriai parinko išties išradingai. Šventėje dalyvausiančių egliečių („Eglės sanatorijos“ darbuotojų – red. past.) buvo prašoma drabužius pasirinkti atitiksiančius temą „Atgal į ateitį“. Originalus aprangos kodas ne juokais privertė pasukti galvą tuos, kurie vakarėlyje norėjo išties suspindėti ir išsiskirti iš minios. Labiausiai originalumu pasižymėjo Birštono „Eglės sanatorijoje“ dirbantys kineziterapeutai – visi, lyg vienas kumštis, pasipuošę 80 -ųjų stiliumi: ryškiomis spalvomis, sportiniais bateliais, įvairiais perukais ir panašiai. Aprangos kodas žiemos šventei suteikė dar daugiau savito žavesio, padėjo atsipalaiduoti, darbus palikti užmaršty, pasidžiaugti buvimu kartu ir, žinoma, savo ir savo kolegų nuopelnais 2018 metais.
Oficialiojoje šventės dalyje darbuotojus pasitiko „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda ir direktorius medicinai Arvydas Balčius, kuriems aprangos kodas pagal temą „Atgal į ateitį“ taip pat buvo ne išimtis. Renginį vedė A. Salda, teikti apdovanojimus Birštone jam padėjo 2017 metais išrinkta geriausia marketingo padalinio darbuotoja – Edita Mazuronytė. Apdovanojimų metu netrūko nei nuoširdaus džiaugsmo savimi, savo kolegomis, nei gausių ovacijų. Iš viso žiemos šventėje Birštono „Eglės sanatorijoje“ apdovanoti 43 darbuotojai, jiems įteiktos premijos ir garbingas 2018 metų geriausiojo titulas. Džiugu, kad kai kurie darbuotojai buvo apdovanoti net keliose nominacijose!

Klientų įvertinti
Dvidešimt geriausiųjų darbuotojų buvo renkami atsižvelgiant į klientų vertinimus, tad ne be reikalo po viešnagės „Eglės sanatorijos“ svečių prašoma įvertinti darbuotojus, pasidalinti savo mintimis, įspūdžiais apie čia praleistą laiką ir juos aptarnavusį personalą. Klientų įvertinimas itin svarbus norint visapusiškai augti ir tobulėti.
2018 metais geriausiai klientų įvertinti egliečiai Birštone: FMR gydytojos Irena Besusparienė, Brigita Sarkanaitė, Judita Menkevičienė, Ieva Rutkauskienė, masažuotojos Renata Balčiūnienė, Dagmara Milerytė, Eglė Glašakovienė, Zita Gempler, Evelina Pociūtė, masažuotojai Tomas Karčiauskas, Mindaugas Buinauskas, kineziterapeutės Ugnė Banienė, Raminta Kriščiūnaitė, kineziterapeutas Ričardas Būrė, kineziterapeutas-masažuotojas Tomas Greičius, registratorės Oksana Voronkova, Rūta Juodžbalienė, Evelina Mačiulionytė ir pardavimų vadybininkės Dovilė Žiūkienė bei Dovilė Zinkienė.
Sanatorijos svečių dėka gautas apdovanojimas – didelė garbė, nes buvote pastebėtas ir apdovanotas už tai, kad ne tik puikiai atliekate jums skirtas pareigas, bet esate draugiški, paslaugūs ir visada ištiesiate pagalbos ranką ištikus bėdai. Paskata ir toliau stengtis – garantuota, juk kitąmet nesinori nuvilti nei savęs, nei savo klientų.

Metų darbuotojai
Pagal nominaciją „Geriausias 2018 metų skyriaus darbuotojas“, Birštone įteikti 26 apdovanojimai, kurie džiugino įvairių skyrių atstovus. Apdovanojimą pelnė: biuro administratorė Asta Giraitienė, pardavimų vadybininkė Dovilė Zinkienė, renginių organizatorė Larisa Šaltienė, FMR gydytoja Judita Menkevičienė, kineziterapeutė Dovilė Suvaizdytė, ergoterapeutė Ugnė Butkienė, masažuotojos Rasa Žitkuvienė, Aušra Ramanauskienė, Renata Balčiūnienė, slaugytojos padėjėja Rima Černevičienė, bendrosios praktikos slaugytoja Rasa Brazionienė, grožio terapeutė Zita Lukoševičiūtė, budinti registratorė Oksana Voronkova, registratorė Laura Skinkienė, vyr. padavėja Nijolė Žuvininkienė, vyr. barmenė Virginija Valkauskienė, virėja Gintarė Simonaitytė, virėjas Tomas Būras, sandėlio vedėja Rasa Jaškevičienė, kambarinės Jolita Vilkienė, Jūratė Klimienė, Aušra Kazlauskienė, valytoja Aistė Šovienė, skalbėja Džuljata Petraškienė, purvo paruošėjas Vladas Miliauskas, stalius Mindaugas Martynaitis.
Pagal nominaciją „Geriausias 2018 metų padalinio darbuotojas“, išrinkta administracijos padalinio biuro administratorė Asta Giraitienė, ambulatorinės reabilitacijos skyriaus FMR gydytoja Judita Menkevičienė, kineziterapeutų padalinio kineziterapeutė Dovilė Suvaizdytė, slaugos padalinio grožio terapeutė Zita Lukoševičiūtė, registratorė Laura Skinkienė, kambarių priežiūros ir skalbyklos padalinio kambarinė Aušra Kazlauskienė ir ūkio padalinio stalius Mindaugas Martynaitis.
„Geriausia 2018 metų darbuotoja“ Birštone tapo vyr. barmenė Virginija Valkauskienė, kukliai sakydama: „Nėra žodžių kalboje tokių, nes apsakyti negaliu, ką tą vakarą jaučiau… Ir padėkos tikrai čia maža. Gaila iš tiesų, nes daugiau aš nieko negaliu, tik ištart žodelį – ačiū“.

Linksmybės tęsėsi
Neslėpdami šypsenų ir pasididžiavimo, apdovanoti, pasveikinti ir ovacijomis palydėti 2018 metų geriausieji egliečiai kartu su savo kolegomis ir toliau tęsė linksmybes: vaišinosi įvairiais užkandžiais, bendravo tarpusavyje, dalyvavo loterijoje, kurioje burtų keliu buvo galima laimėti įvairių prizų, smagiai trypė ir dainavo šokių aikštelėje mėgaudamiesi Baibos Skurstenes – Serdiukės ir jos grupės koncertu. Taip linksma gaida užbaigę žiemos vakarėlį, egliečiai išsiskirstė į namus, kad kitą dieną „Eglės sanatorijos“ klientams ir toliau galėtų skleisti savo šilumą ir šypsenas.
Birštono „Eglės“
sanatorijos informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *