Padėkos šventė Socialinių paslaugų centre

Šiluma – paslaptingas dalykas. Ji gali pagydyti ir atgaivinti. Ji atpalaiduoja įtampą, sustiprina tėkmę ir slėpiningą troškimą būti, suteikia sparnus šviežių idėjų polėkiui. Kokia šiluma bebūtų, iš kur ji besklistų, ji visuomet mus traukia artyn. (C. P. Estes)
Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro veikla neįsivaizduojama be rėmėjų, partnerių, tėvelių šilumos. 2019 m. sausio 16 d. vyko tradicinė, jau šeštus metus organizuojama Padėkos šventė.


Šventės metu buvo dėkojama visiems, kurie padeda kiekviename žingsnyje – dovanodami savo laiką, lėšas, idėjas, kad paslaugų gavėjai galėtų išvykti į pažintines ir pramogines keliones, užsiimti menine ar darbine veikla. Buvo pagerbti ir užimtumo grupių lankytojų tėveliai – ją didelės meilės ir nenuilstamos kantrybės dėka vaikai, lankydami Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrą, lavėja, atranda, sužino daug naujo.
Už nuoširdų bendradarbiavimą tarta ačiū Prienų rajono savivaldybės merui Alvydui Vaicekauskui ir jo komandai, už gražią draugystę – Prienų globos namams ir jų direktorei Ingai Barkauskienei, Visuomenės sveikatos biuro specialistėms, Kultūros ir laisvalaikio centrui, Justino Marcinkevičiaus viešajai bibliotekai, Prienų krašto muziejui, Meno mokyklai, Jiezno paramos šeimai centrui, Miškų urėdijai, Policijos komisariatui, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojams, švietimo įstaigų vadovams ir mokytojams, seniūnams, labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“, Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sodo administracijai, Visuomenės harmonizavimo parko atstovams, UAB „Vaidoma“ ir UAB „Just. HD“.
Neįgaliųjų grupės lankytojai ir senjorų choras „Šarma“ savo padėką išreiškė jausmingomis dainomis. Visiems dalyvavusiems svečiams buvo įteiktos lankytojų rankomis gamintos molinės širdelės.
Sėkime gerumo sėklas kitiems, nes meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus.
Informaciją rengė Socialinės priežiūros skyriaus vadovė
Eglė Zaščiurinskienė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *