Aštuntasis turas

„Dvariukas“ – Balbieriškio „Ringis“ 108:99 (30:20, 23:20, 22:22, 33:37)
Pirmosiose 8 -ojo turo rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynai – „Dvariukas“ ir Balbieriškio „Ringis“. „Dvariukas“ kaip visada rezultatyviai pradėjo rungtynes ir A. Tilindės bei D.Šeškaus reidų dėka po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 30:20. Antrajame kėlinyje A. Tilindė ir toliau rungtyniavo nesustabdomai, o jam į pagalbą atėjo tritaškiais „prapliupęs“ D. Petkevičius. „Ringio“ gretose iniciatyvos bandė imtis A. Sakavickas, tačiau jo pastangų buvo mažoka, o „Dvariukas“, įpusėjus rungtynėms, padidino savo pranašumą iki 13 taškų – 53:40. Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir prieš lemiamas dešimt minučių „Dvariukas“ išlaikė tą patį 13-kos taškų pranašumą. Paskutiniame ketvirtyje žaidėjai visą dėmesį skyrė tik puolimui – abi komandos nuolat keitėsi greitomis atakomis ir tolimais metimais, o finalinė rungtynių sirena užfiksavo rezultatyvią „Dvariuko“ pergalę – 108:99.
Rezultatyviausi žaidėjai: „Dvariukas“: A. Tilindė -35, D. Šeškus -30, D. Petkevičius -21; „Ringis“: M. Burbulevičius -29, A. Sakavickas -21, K. Aliulis -17. „Dvariuko“ komandos žaidėjas A. Čekavičius nubaustas technine pražanga. „Ringio“ komandos žaidėjas A. Remeika nubaustas technine pražanga.

„Prienai-Tango pizza“ – „Jieznas“ 90:54 (17:20, 16:9, 35:11, 22:14)
Kitame susitikime „Prienai-Tango pizza“ siekė laimėti prieš pergalės skonio iki šiol nepatyrusį „Jiezną“. Jiezniškiai geriau pradėjo rungtynes ir po taiklių L. Žuromsko metimų pirmavo 18:8. Vis dėlto „Tango pizza“ žaidėjai greitai atsibudo ir K. Chadakausko pastangų dėka, įpusėjus rungtynėms, jau pirmavo 33:29. Trečiajame kėlinyje K. Chadakauskas smeigė dar tris tritaškius, J. Davidavičius dėjimais drebino varžovų lanką ir „Tango pizza“ ėmė triuškinti savo varžovus – rezultatas 68:40 po trijų kėlinių. Paskutinė rungtynių atkarpa tebuvo formalumas, kurios metu pirmuosius savo tritaškius šiose pirmenybėse pataikė L. Arštikys ir Edgaras Mankauskas. „Prienai-Tango pizza“ iškovojo svarią pergalę rezultatu 90:54.
Rezultatyviausi žaidėjai: „Prienai – Tango pizza“: K. Chadakauskas -22, L. Vainikevičius -13, J. Davidavičius -12; „Jieznas“: L. Žuromskas -17, J. Štangvaltas -12, E. Stražnickas -9.

„PMVD“ – „Pušynė“ 97:59 (25:10, 26:21, 22:15, 24:13)
Be pralaimėjimų žengianti „Pušynė“ jau pirmajame rungtynių su „PMVD“ kėlinyje susidūrė su didelėmis problemomis. Varžovai tiesiog bombardavo „Pušynę“ tolimais metimais ir po pirmojo ketvirčio pirmavo net 25:10. Antrajame kėlinyje „PMVD“ pataikė dar 4 tritaškius, tuo tarpu „Pušynei“ kiek linksmesnes nuotaikas palaikė tik M. Leonavičiaus tolimi metimai. Įpusėjus susitikimui „PMVD“ pirmavo 51:31. Po didžiosios pertraukos „Pušynė“ sumažino atsilikimą iki 15 taškų, tačiau komandinį žaidimą žaidusi „PMVD“ ne tik atstatė turėtą pranašumą, bet dar jį ir padidino iki 27 taškų – 73:46. Paskutiniame ketvirtyje T. Šalčius ir toliau baudė „Pušynę“ tolimais metimais, o galutinė rungtynių sirena užfiksavo triuškinančią „PMVD“ pergalę rezultatu 97:59. „Pušynei“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiose pirmenybėse.
Rezultatyviausi žaidėjai: „PMVD“: T. Šalčius -27, A. Marchockis -20, E. Zamblauskas -15; „Pušynė“: M. Leonavičius -16, A. Sinkevičius -15, M. Birbalas -11.

„Stakliškės“ – „Šilavotas“ 89:73 (18:12, 27:22, 21:16, 23:23)
„Stakliškių“ ir „Šilavoto“ akistata prasidėjo galingu stakliškiečių vidurio puolėjo M. Nenartavičiaus žaidimu – pastarasis pelnė 8 taškus, o po pirmojo kėlinio „Stakliškės“ buvo priekyje 18:12. Antrajame kėlinyje abi komandos ėmė demonstruoti kur kas rezultatyvesnį žaidimą: „Stakliškių“ gretose puikiai žaidė 13 taškų surinkęs E. Keblikas, o „Šilavoto“ komandoje išsiskyrė L. Kurtinaitis ir E. Seniūnas. Komandoms išėjus ilsėtis į didžiąją pertrauką, 45:34 pirmavo „Stakliškės“. Antroje rungtynių pusėje stakliškiečiai ir toliau išlaikė saugų pranašumą ir neleido „Šilavotui“ priartėti. Rungtynių pabaigoje, kai susitikimo nugalėtojas jau nekėlė abejonių, „Šilavoto“ žaidėjų nervai neišlaikė ir už tai jie buvo nubausti trimis techninėmis pražangomis. „Stakliškės“ nugalėjo „Šilavotą“ rezultatu 89:73 ir į savo sąskaitą įsirašė eilinę pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: „Stakliškės“: M. Nenartavičius -28, E. Keblikas -19, V. Bereiša -15; „Šilavotas“: L. Kurtinaitis -19, E. Seniūnas -14, A. Senavaitis -13. „Šilavoto“ komandos žaidėjas E. Pašukevičius nubaustas technine pražanga. „Šilavoto“ komandos žaidėjas L. Kurtinaitis bei komandos atsarginių žaidėju suolelis nubausti techninėmis pražangomis.

„Stadionas“ – Veiverių „Amberis“ 90:73 (23:20, 27:21, 18:10, 22:22)
Paskutinėse 8 -ojo turo rungtynėse susitiko „Stadiono“ ir Veiverių „Amberio“ komandos. „Stadionas“ pagaliau sulaukė V. Vaikšnio pagalbos, tačiau pirmajame kėlinyje pirmaisiais smuikais „griežė“ G. Maceinos ir R. Marcinkevičiaus tandemas – jų dėka „Stadionas“ išsiveržė į priekį 23:20. Antrajame kėlinyje „Amberis“ ir toliau neleido „Stadionui“ nutolti, o sėkmingus asmeninius pasirodymus tęsė T. Tulauskas ir T. Vilkas. Įpusėjus rungtynėms, „Stadionas“ pirmavo 50:41. Trečiasis kėlinys prasidėjo Ž. Mikušausko ir R. Gerbutavičiaus tritaškiais, tuo tarpu „Amberiui“ sunkiai sekėsi pulti varžovų krepšį. Kėlinį keturiais taškais baigė „Stadiono“ įžaidėjas J. Strampickas, padidinęs komandos persvarą iki 17 taškų – 68:51. Paskutiniame ketvirtyje „Amberio“ gretose ir toliau sėkmingai taškus rinko T. Tulauskas ir T. Vilkas, tačiau jų pastangų buvo per mažai – „Stadionas“ iškovojo dar vieną pergalę rezultatu 90:73 ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.
Rezultatyviausi žaidėjai: „Stadionas“: G. Maceina -18, R. Marcinkevičius -16, J. Strampickas, Ž. Mikušauskas ir D. Jurgelionis – po 13; „Amberis“: T. Tulauskas -29, T. Vilkas -20, T. Žaleniakas -11.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.