Dviejų skulptorių kūrybą suvienijo „Ąžuolo kelias“

Tradiciniame amatų centre VšĮ „Meninė drožyba“ veikia Algimanto Sakalausko ir Andriaus Lik medžio darbų paroda „Ąžuolo kelias“, kurią galima aplankyti iki vasario 8 d. Joje – medžio skulptoriaus Algimanto Sakalausko autorinių monumentalių darbų fotografijos ir mažosios skulptūros, taip pat Birštono kultūros centro studijos vadovo Andriaus Lik medinės kaukės, angelai, ekspresyvios figūros, suvenyrai.
Skirtingu stiliumi kuriantys skulptoriai savo darbus kartu eksponuoja pirmą kartą. A. Sakalauskas kūryboje remiasi tautodaile, o A. Lik darbams būdingesnės modernios formos. Jų bendradarbiavimas, apdirbant medieną, turi ne tik vaizduojamąjį, bet ir praktinį tikslą – propaguoti kūrybą be atliekų.
Parodos atidaryme menininkai nedaug tekalbėjo apie save. Kvietė apžiūrėti darbus ir klausti. VšĮ „Meninė drožyba“ vadovas Algimantas Sakalauskas tik padėkojo Prienų kraštui už tai, kad jį sulaikė, suteikė galimybes kurti, pasidžiaugė Prienų rajono savivaldybės pagalba „suvaldant“ europinį projektą, kurio dėka medžio drožėjai Prienuose turi puikias sąlygas ir darbui, ir edukacijai, ir parodų eksponavimui.
Sveikinimo žodį taręs Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas pabrėžė skulptorių kūrybingumo, atvirumo visuomenei, mūsų krašto medžio drožybos tradicijų sklaidos Lietuvoje ir užsienyje reikšmę. Skulptorius parodos atidarymo proga nuoširdžiai sveikino jų geri bičiuliai ir meno gerbėjai.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *