Suspindėjo dešimtoji „Kalėdų žvaigždė“

Prieš Šv. Kalėdas Prienų parapijos namuose vyko tradicinis Prienų bendruomenės ir Šileikų paramos labdaros fondo remiamas konkursas „Kalėdų žvaigždė“. Šiais metais pasirinkta tema – „Kalėdų žvaigždė – sugrįžimai“.


Organizatorės – Prienų ,„Žiburio“ gimnazijos mokinės Karolina Arlauskaitė ir Silvija Galmonaitė. Globėja – Prienų bendruomenės pirmininkė Loreta Jakinevičienė. Rėmėjai – Šileikų labdaros fondas, Vytauto Kamblevičiaus labdaros fondas, Prienų miškų urėdija, Jolantos Žilvienės individuali įmonė.

Karolina Arlauskaitė, Laima Šileikienė ir Silvija Galmonaitė.

Dalindamasi prisiminimais Loreta Jakinevičienė nuoširdžiai dėkojo Karolinai ir Silvijai. Anot jos, šių dviejų merginų dėka dešimtasis, jubiliejinis, konkursas įgavo naują prasmę. Ateinančiais metais Kalėdų žvaigždė sužibės Prienų globos namuose. Tai bus ne tik vaikų, mokinių, bet visos bendruomenės konkursas. Tokiai iniciatyvai pritarė ir konkurso pagrindinė rėmėja Laimutė Šileikienė bei renginyje dalyvavusi Globos namų direktorė Inga Barkauskienė.
Renginys buvo šiltas ir jaukus. Skambėjo dainos, prisiminimais apie konkursą dalinosi ne tik jos sumanytojos Loreta Jakinevičienė, Laima Šileikienė, bet ir Prienų parapijos klebonas Jonas Baliūnas bei ištikimas šio konkurso draugas Romas Prokofjevas.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *