Gerumas padeda pasveikti

Kad gerumas padeda sveikti, įsitikinau dar belaukdamas kelio sąnario keitimo operacijos Kauno klinikinės ligoninės Ortopedijos ir traumatologijos II skyriuje. Pasijutau laukiamas, kai geru žodžiu sutiko vyr. slaugytoja Daiva Gluoksnytė, kai pamačiau, kaip viskas pritaikyta sergančio žmogaus gerovei. Ir tai iškart suteikė pasitikėjimo, nors ir nesu bailus, bet kiekviena operacija yra savaip sudėtinga. Už didelę atsakomybę ruošiant mane operacijai, už profesionalų požiūrį į pacientą, už tai, kad esate chirurgas nuo Dievo – tariu nuoširdžiausius padėkos žodžius skyriaus vedėjui, gydytojui ortopedui, traumatologui Donatui Senkanec. Kai kitą rytą, po operacijos, gerbiamas Donatas maloniai paliepė: „Mikadai, lipam iš lovos“, tikrai nesitikėjau, kad galėsiu, bet stojausi. Pastačiau atsargiai operuotą koją, atsistojau su džiaugsmo ašara akyse, nes – man nieko neskauda.
Už nuoširdų atsidavimą savo darbui, rūpestį, dėmesį, operatyvumą, pagarbą pacientui nuoširdus ačiū palatos seselei – bendrosios praktikos slaugytojai Lionei Lencevičienei bei visam gydytojo Donato vadovaujamo skyriaus personalui – dirbdami komandoje jūs padedate pamiršti, kad skaudėjo.
Norėčiau pacituoti vieną perspėjimą, kai rinkausi, kur keisti kelio sąnarį. „Eini į „ubagų“ ligoninę“, – išreiškė pastabą vienas žmogus, kai jau buvau pasirinkęs būtent Kauno klinikinę ligoninę. Tačiau aš labai gerai pasirinkau, nes sutikau nuostabių ir profesionalių medikų kolektyvą.
Išeidamas prieš juos nulenkiau savo žilą galvą.
Visą likusį gyvenimą JŲ neužmiršiu ir draugams rekomenduosiu.
Stiprios, ąžuolinės sveikatos, ištvermės prasmingame mediko kelyje.
Dievo Palaimos Jūsų, mielieji, Gyvenimo kelionėse.
Su nuoširdžiausia pagarba –
Mikadas Januškevičius, Jiezno gyventojas

Rubrikoje Sveikata ir socialinė apsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *