Prienuose atidaryta atnaujinta „Maximos“ parduotuvė

Lapkričio 16 dieną Prienuose, Vytauto g. 17, duris atvėrė atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė. „X“ formato parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 11 000 prekių asortimento, kuriame ne tik gausu lietuviško šviežio maisto ir bakalėjos prekių, bet ir ekologiškų produktų. Lankytojų patogumui parduotuvėje naujai įrengtas erdvus liftas, kuriuo į antrą aukštą pirkėjai galės pakilti ir su prekių vežimėliais. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo daugiau nei 1 mln. eurų. Parduotuvėje dirba 26 darbuotojai.


– Neabejojame, kad ši parduotuvė netruks susilaukti Prienų gyventojų ir miesto svečių dėmesio ir taps vieta, kurioje savo mėgstamas prekes atras kiekvienas. Didžiąją šios parduotuvės kolektyvo dalį sudaro Prienų gyventojai, tad, būdami vietos bendruomenės dalimi, stengsimės ne tik siūlyti patrauklias kainas ir platų prekių asortimentą, bet ir prisidėti prie bendruomeniškų iniciatyvų įgyvendinimo“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.
Atsinaujinusi „Maximos“ parduotuvė pirkėjus tradiciškai pasitinka gausiu šviežio maisto asortimentu. Pirkėjai čia ras per 1400  šviežio maisto produktų, iš kurių apie 80 proc. – lietuviškos kilmės prekės, tokios, kaip vietoje kepamos bandelės, kruasanai. Parduotuvėje gausus kulinarijos prekių asortimentas – tai pirmoji parduotuvė „X“ tinkle, kuri turės vitriną su lentynomis. Buities reikmenų ieškantys pirkėjai ras daugiau nei 3400 pramoninių bei daugiau nei 1000 pirmo būtinumo ne maisto prekių. Taip pat atsinaujinusioje „Maximos“ parduotuvėje – didžiulis buitinės chemijos, popieriaus gaminių, kosmetikos bei gyvūnų prekių skyrius.
Atnaujinta „Maximos“ parduotuvė ne tik padidino prekių asortimentą, bet ir atnaujino visą prekybinę įrangą. Bendras parduotuvės plotas siekia 1593 kv. m, o prekybos plotas – 718 kv. m.  Skubantiems pirkėjams pasitarnaus čia įrengtos net keturios savitarnos kasos, kuriose galima atsiskaityti ir banko kortelėmis, ir grynaisiais pinigais. Apsilankę „Maximoje“ Prienų gyventojai taip pat galės patogiai priduoti tarą – šalia parduotuvės lauke įrengtas taromatas.
Apsiperkant šioje „Maximos“ parduotuvėje lapkričio 16 – gruodžio 16 dienomis visiems pirkėjams į AČIŪ kortelę grįš 5 kartus didesnė grąža MAXIMOS pinigais – net 5 proc. nuo pirkinio sumos. Atidarymo proga iki lapkričio 19 d. parduotuvėje buvo taikomos nuolaidos šviežiam maistui, bakalėjos, gyvūnų prekėms bei daržovėms ir vaisiams.
Parengta pagal
„Maxima“ pranešimą

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *