Mindaugas Barauskas iškovojo trečią vietą

Lapkričio 17 d. Prienų sporto arenoje sėkmingai organizuotos Baltijos šalių ir Lietuvos smiginio reitingų varžybos „Prienų taurė 2018“, kuriose užsiregistravo beveik 100 dalyvių iš visos Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Olandijos.

Vyrų grupėje pirmą vietą iškovojo Lietuvos smiginio reitingų viršūnėje esantis Darius Labanauskas, besiruošiantis Pasaulio čempionatui. Finale jis įveikė Mažeikių Darts sporto klubo atstovą Aigars Strelį. Finalinė dvikova buvo transliuojama per „Delfi“ televiziją. Trečią vietą užėmė prienietis Mindaugas Barauskas, atstovaujantis „Stadiono“ klubui. Šią vietą jis pasidalino su Tomu Sperausku iš Šakių. Savo jėgas varžybose taip pat išbandė Prienų smiginio klubo „Dvidešimtukas“ nariai Stasys Bendinskas ir Giedrius Labanauskas bei „Stadiono“ klubui priklausantys Rokas Marcinkevičius, Linas Lėckas, Andrius Arsoba ir kt.
Moterų grupėje pergalę šventė Kornelija Lušaitė iš Jonavos klubo „Strėlė“, tarp jaunimo – Milda Zdanauskaitė.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.