Policija įspėja – Birštono savivaldybėje suaktyvėjo vagys

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis Birštone ir Birštono apylinkėse. Spalio mėnesį įvykdytos 4 vagystės iš gyvenamųjų namų, ūkinio pastato ir parduotuvės.
Spalio 6 d. įvykdyta vagystė Birštone esančioje „Asmeniškoje krautuvėlėje“ – tamsaus gymio asmenys pavogė pinigus, alkoholinius gėrimus, namų kvapus. Spalio 16 d. į Birštono policijos komisariatą kreipėsi Birštono savivaldybės gyventojas, kad iš jam priklausančio nerakinto ūkinio pastato pavogtas kuras, benzininis pjūklas, du raktų rinkiniai, automobilio užvedimo laidai, kuprinė bei 2 vienetai dešrų. Spalio 21 d. kreipėsi Šilaičių kaimo gyventojas, kad iš jo namų neaiškiomis aplinkybėmis dingo pinigai. Spalio 23 d. gautas pranešimas, kad sodų bendrijoje „Rūta“, įsibrovus į gyvenamąjį namą, pavogti įvairūs daiktai: kompiuteriai, telefonas, aukso dirbiniai.
Policija pataria būti dėmesingiems, rūpintis, saugoti ir apdrausti savo turtą, bendrauti su kaimynais, stebėti savo gyvenamąją aplinką. Policijos pareigūnai, kruopščiai analizuodami kiekvieną vagystės atvejį, rinkdami informaciją, ieško naujų techninių ir organizacinių priemonių kiek įmanoma labiau apsaugoti kiekvieno iš Jūsų turtą ir atskleisti įvykdytas nusikalstamas veikas.
Policija ragina nebūti abejingiems savo ir aplinkinių saugumui, visada, pastebėjus įtartinus automobilius, asmenis, nedelsiant pranešti policijai Bendruoju pagalbos telefonu 112. Jeigu turite vertingos informacijos apie minėtas įvykdytas vagystes, jei matėte įtartinus asmenis, automobilius netoliese vietų, kur buvo įvykdytos vagystės, prašome pranešti Birštono policijos komisariatui telefonu Nr. +370 698 46 506.
Būkite budrūs!
Alytaus aps. VPK Birštono PK informacija

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *