Aptarti F. Martišiaus ir dalies Vytauto gatvių bei autobusų stoties projektų įgyvendinimo klausimai

Spalio 2 d. Prienų r. savivaldybėje vyko pasitarimas dėl F.Martišiaus ir dalies Vytauto gatvių bei autobusų stoties projektų įgyvendinimo. Pasitarime dalyvavo Savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A.Marcinkevičius, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus specialistai, UAB „Prienų vandenys“ atstovai, rangovai, projektuotojai.
Pasitarime aptarta projektų įgyvendinimo klausimai ir problemos, tolesnių darbų gairės, preliminarūs užbaigimo terminai, atsižvelgta į gyventojų prašymus įrengti įvažas į jų namų valdas. Ir projektų rangovai, ir Savivaldybės vadovai turėjo tam tikrų pastabų, lūkesčių. Meras A. Vaicekauskas žada greitu laiku vykti į Lietuvos automobilių ir kelių direkciją šiuos klausimus aptarti su Direkcijos vadovais.
Pasitarimo metu buvo kalbėta ir apie galimus projektų užbaigimo terminus. Pasak rangovų, jeigu viskas bus gerai, jau kitą savaitę eismas Vytauto gatve bus paleistas abiem pusėmis. Pėstiesiems bus sudaryta galimybė eiti asfaltuota ir nuo važiuojamosios dalies atitverta kelio dalimi. Vytauto g. apšvietimas bus įjungtas lapkričio mėn. pradžioje. F. Martišiaus g. asfaltavimo darbai vyksta sparčiai, spalio mėn. žadama pakloti antrą sluoksnį asfalto dangos, taip pat šiais metais įrengti šaligatvius.
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *