Išsipildžiusi vaikų svajonė

Svajonė turėti savą kampelį, kuriame būtų galima susikurti norimą interjerą, lydi mus nuo vaikystės. Kuris iš suaugusiųjų, prisiminęs vaikystę, neprisipažins, kad kažkada svajojo pagyventi lyg pasakoje? Todėl iš lentų sukaltas namelis obelyje ar dvilangė trobelė senelių kieme prisimenami su šviesia nostalgija.


Medinį namelį Kašonių vaikams padovanojo UAB ,,DAVI“ firmos vadovas Regimantas Vaičiulis. Vieta dovanai – Kašonių bibliotekos kiemelis. Namelis – dar ne visas smagumas: vaikai turėjo patys jį surinkti, nudažyti gražiausiomis spalvomis. Visa tai suteikia neribotas galimybes ugdyti vaikų savarankiškumą, lavina jų kūrybiškumą. Bendro tikslo turėjimas ir jo siekimas visada itin suartina, skatina bendravimą, diskusijas, bendrų sprendimų paieškas. Vaikai namelį statė ir jį dažė tris pusdienius. Jiems padėjo Egidijus Kandrotas ir bendruomenės pirmininkas Dalius. Na, o kaipgi be įkurtuvių: pastatę namelį vaikai, padedami bibliotekininkės, surengė šventę, į kurią pakvietė UAB ,,DAVI“ įmonės direktorių Regimantą Vaičiulį, Kašonių bendruomenės pirmininką Dalių Kabašinską, projekto ,,Stipri šeima Prienų krašte“ koordinatorę Irmą Urbonaitę ir vaikų dienos užimtumo stovyklos vadovę Romutę Kandrotienę, kitus bendruomenės narius. Simbolinę raudoną juostelę perkirpo įmonės vadovas ir bendruomenės pirmininkas. Namelyje vaikų laukė dar viena staigmena – didžiulis tortas.
Kartu su svečiais vaikai šoko, dainavo, vaišinosi tortu ir čeburekais, ant helio balionų rašė savo spalvotas svajones ir jas leido į orą.
Dėkojame įmonės ,,DAVI“ vadovui už vaikams padovanotą svajonę – namelį, nuolatinei mūsų rėmėjai Ramutei Dumalakienei – už iškeptą tortą ir čeburekus, Editai Zaikauskienei – už piniginę paramą.
Nuo šiol Kašonių berndruomenės vaikai laisvalaikio metu ne tik žais kompiuteriais. Juk medinis namelis – tai dar viena erdvė, kurione vaikystė auginasi sparnus.
Danutė Bajorienė
Kašonių bibliotekos bibliotekininkė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *