Rugsėjis – pasikartojantis ir kaskart naujas…

Rugsėjis, prieš įsiūbuodamas darbinį ritmą, mokiniams, mokytojams, tėveliams, buvusiems pedagogams dovanojo gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, pasikartojančią kasmet, tačiau kaskart vis kitokią.

Po šv. Mišių Prienų bažnyčioje tradiciškai „Žiburio“ kalnelyje susibūrusioms miesto švietimo įstaigų bendruomenėms šiemet šventė reikšmingesnė nei paprastai, nes žymi valstybės atkūrimo šimtmetį ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bei „Žiburio“ gimnazijos įkūrimo šimto metų sukaktis. Su jubiliejiniu rudeniu, sugrįžimu į mokyklas ir nauja pradžia visus sveikino LR Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, savivaldybės Tarybos narė Loreta Jakinevičienė. Mokyklų atstovams svečiai linkėjo tikėjimo, susikaupimo, drąsos, darnaus darbo, gerų pasiekimų.
Daugeliui mokinių šis rugsėjis įprastas, bet pirmokėliai ir dvyliktokai jį pasitiko su jauduliu – vieniems tai pirmieji, kitiems – paskutiniai metai mokykloje. Gyvenimas iš jų pareikalaus daug ištvermės, ryžto ir teisingo pasirinkimo. Todėl susikibę už rankų, vienas kitą padrąsindami, mažieji ir būsimi abiturientai kartu įveikė kelią nuo kalnelio iki savo mokyklų, kuriose nuskambėjo šventiniai naujų mokslo metų pradžios iškilmių akordai…
Dalė Lazauskienė
Autorės nuotraukos 

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *