Pasveikino žymaus rašytojo V. M. Putino sūnėną

Liepos 23 dieną Antanui Juozui Mykolaičiui, Vinco Mykolaičio – Putino sūnėnui, rašytojo sodybos-muziejaus Pilotiškėse saugotojui ir puoselėtojui, sukako 80 metų. Jubiliejaus proga jį sveikino ir dar daug šviesių, sveikų bei laimingų metų linkėjo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir Naujosios Ūtos seniūnijos seniūnas Algis Aliukevičius.


Svetingi sodybos šeimininkai – jubiliatas ir kartu gyvenantis sūnus Gintautas su žmona Julija – pakvietė merą ir svečius į vidų, aprodė atnaujintą memorialinę ekspoziciją, pasidalino prisiminimais apie Vincą Mykolaitį – Putiną, jo šeimą ir gyvenimą Pilotiškėse, rašytojo apsilankymus tėvų namuose.
Aštuoniasdešimtmečio sulaukęs A. J. Mykolaitis prieš septynerius metus palaidojo žmoną, bet, pasak jo, gyvenant su artimaisiais, vienatvė nekamuoja. Sveikata jubiliatas dar nesiskundžia, yra kupinas energijos bei geros nuotaikos. Galbūt tam turi įtakos ir gera sodybos aura?
Vinco Mykolaičio – Putino tėviškė skendi gėlėse, žalumoje. Išlikę nemažai autentiškų daiktų, kuriuos kruopščiai prižiūri giminaičiai. Pavyzdžiui, šulinys prie sodželkos (kūdros), Julijos prašymu atgamintas medinis suolelis, ant kurio mėgdavo sėdėti ir į kelią žiūrėti Vinco Mykolaičio – Putino mama. Visi prisiminimai čia gyvenantiems labai brangūs, jų pasakojimų galima būtų klausytis ir klausytis…
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Žmonės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *