Šventės sportiniai akcentai

Birštono kurorto šventės programa buvo gausi sportinių akcentų, kuriuos sudėliojo Birštono sporto centro kolektyvas kartu su partneriais.

Vyko futbolo turnyras vaikams, kuriame varžėsi 8 – 11 metų žaidėjų komandos iš Birštono, Kauno, Prienų. Pirmą vietą laimėjo „Birštono SC“ komanda (treneris Virmantas Šabasevičius). Krepšinio turnyras „Draugiškas kamuolys“ buvo skirtas vietos jaunimui, jame žaidė ir svečiai iš Vilniaus. Pasiteisino pirmąkart surengtas šeimų krepšinio turnyras „3×3“, kurio nugalėtojais tapo Kandrotai.

Žmonės, propaguojantys aktyvų gyvenimo būdą, buvo pakviesti į miesto stadioną pasimankštinti su treneriu Povilu Juozaičiu. Savo programą demonstravo karatė kiokušin mokyklos „Tetsujin“ atstovai. Teniso gerbėjai galėjo stebėti T&M Akademijos parodomuosius mačus, dalyvauti teniso vienetų turnyre „Audenio“ taurei laimėti.

Net 21 petankės žaidėjų dvejetas susirinko į tradicines vasaros varžybas Birštono taurei laimėti. Pergalę šventė kauniečiai Algis Petrauskas ir Linas Budrikas („A3 Vizija“), antrą vietą užėmė birštonietis Vytautas Gedminas ir kaunietis Tautvydas Alenskas („Apči“), treti liko Doringa ir Almantas Burneikos iš Kauno.

Savaitgalį Birštone, Nemune, prasidėjo atvirasis Lietuvos vandens motociklų čempionatas. Į varžybas susirinko Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Ukrainos pilotai. Birštone varžėsi ir geriausi Lietuvos pilotai – ką tik iš Pasaulio čempionato etapų sugrįžę Mindaugas Jačiauskas ir Gediminas Leonas. Galingiausiose klasėse sėkmė lydėjo Mindaugą Jačiauską.

Vandens motociklų ir laivelių paradas papuošė kurorto šventės atidarymą, o jo kulminacija tapo žmogaus raketos pasirodymas virš Nemuno.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *