Policijos šventė visuomenei sulaukė gausaus smalsuolių būrio

Jau dešimtus metus per Birštono kurorto šventę rengiama Policijos šventė visuomenei sulaukia itin didelio susidomėjimo.

Nors policijos pareigūnus, jų techniką ir specialiąsias priemones kasdien galima išvysti gatvėse ir keliuose, tačiau galimybė smalsauti, pabendrauti, paliesti iš arčiau – labai masinanti. Todėl antrą kurorto šventės dieną Jaunimo gatvėje šurmuliavo aibė žiūrovų, kurie apžiūrėjo įvairių tarnybų (policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, krašto apsaugos savanorių pajėgų) automobilius, specialiąją aprangą, ekipiruotę, bendravo su pareigūnais. Policininkai pasiūlė pravarčių kasdienybėje smulkmenų – informacinių lankstinukų, siekdami sumažinti dviračių ir kitų asmeninių daiktų (mobiliųjų telefonų, fotoaparatų, dviračių) vagysčių riziką, surengė daiktų žymėjimo akciją, kuri šiais metais sulaukė didelio savo turtu besirūpinančių žmonių srauto.

Jau antri metai Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro specialistai šventės metu tikrino šventės lankytojų sveikatą, skatindami birštoniškius ir svečius rūpintis savo sveikata.

Jauniesiems gyventojams buvo galimybė pasidžiaugti policijos bičiuliu Amsiu, kuris nuotaikingai pasitiko ir išlydėjo ir mažuosius bičiulius, ir vyresniuosius. Žinoma, kaip ir kasmet, buvo labai laukiami kinologų pasirodymai. Alytaus policijos kinologai su savo augintiniais ne tik demonstravo tarnybinių šunų įgūdžius, bet ir supažindino su jų kasdienybe. Stebėdami pasirodymus ir apžiūrėdami ekspozicijas, šventės lankytojai vaišinosi tikra ir labai skania kareiviška koše.

Vandens eismo dalyvius kontroliavo Nemune ties Birštonu patruliavimą policijos kateriu vykdę ir vandens transporto priemones tikrinę pareigūnai.

Ypatingo dėmesio sulaukė ir šventę papuošė Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras su nauja nuotaikinga Defile programa.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės Raitojo būrio pareigūnai su tarnybiniais žirgais vykdė patruliavimą Karališkojo kurorto gatvėmis, džiugindami ne vieno akį ir širdį…

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Birštono policijos komisariato

Vyresnioji tyrėja

Milda Mardosienė

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *