Pagerbta Janina Raslanienė

Birželio 11 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas 90 -ojo jubiliejaus proga pasveikino Išlaužo gyventoją, buvusią ilgametę žuvininkystės ūkio darbuotoją Janiną RASLANIENĘ, palinkėjo stiprios sveikatos, šviesių dienų, artimųjų dėmesio ir šilumos.

Janina Raslanienė su ją pasveikinusiu meru A.Vaicekausku ir artimaisiais.

Gerbiama jubiliatė darbuotis ir gyventi į Išlaužą atvyko 1972 -aisiais. Beveik keturis dešimtmečius įvairiuose Lietuvos žuvininkystės ūkiuose išdirbusi ir šalyje puikiai vertinta žuvininkystės specialistė labai gerai išmanė karpių auginimo technologiją, padėjo Išlaužo žuvininkystės ūkiui pasiekti aukštų rezultatų, o savo sukaupta ilgamete patirtimi dalijosi ir su dabartiniais ūkio vadovais, kuriant šiuolaikinį žuvininkystės ūkį. Beje, susitikimo su meru metu J.Raslanienė gyrė jauno direktoriaus sumanumą ir darbštumą.
Nors pripildyta graži metų kraitė, elegancija spindinčios moters akys tikrojo amžiaus neišduoda. Prieš kelerius metus J. Raslanienė Amžinybėn palydėjo savo sutuoktinį, tačiau neliko vieniša – visada, o ypač dabar, ramų gyvenimo rudenį, šalia yra dukra Danutė su šeima.
J. Raslanienė džiaugiasi gyvenimu, kuris buvo įdomus, prasmingas, įvairus, dosnus aukštų profesinės patirties įvertinimų, bet svarbiausia, dovanojo puikią šeimą, gerus vaikus. Dukra Danutė dirba medike Kaune, sūnus Algirdas profesoriauja Lietuvos edukologijos universitete Vilniuje. Močiutę šildo trijų vaikaičių, vieno provaikaičio meilė ir žinia apie artimųjų būrio gausėjimą.
Savivaldybėje pagerbta J. Raslanienė dėkojo merui už parodytą nuoširdumą, dėmesį ir linkėjo jam pasisekimo darbe ir gyvenime.
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Žmonės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *